Üye Girişi
dağ-backgorund
3 Adımda hızlı ve güvenli ucuz bilet
  • 01
    Bilet Ara
  • 02
    Koltuk Seç
  • 03
    Bileti Satın Al

Ucuz Bilet

Ucuz bileti nasıl internet üzerinden alabilirim?

          Ucuz bilet almak için çoğu insan adını bildikleri otobüs firmalarının veya uçak firmalarının internet adreslerine girerek ucuz bilet bulmaya çalışmaktadır. Kimisi otobüs biletini ucuza alır, kimisi ise aradığı ucuz uçak biletini bulamadan çıkar. Aslında firma ismini bildiğimiz otobüs ve uçak firmalarının internet sayfalarına değil de ucuz bilet bulmak için otobüs bileti veya uçak bileti arama motorlarını kullanmalıyız. Peki, bu otobüs bileti veya uçak bileti arama motorları bize ne kazandırır. Aslında firma ismini bildiğimiz veya bilmediğimiz bütün otobüs ve uçak firmalarını sorgulayarak ucuz bileti bulmamıza ve seçmemize yardımcı olur. Bu sayede de zamandan tasarruf sağlarız.

          Sadece kara yolu yani otobüs firmalarını kullanıyorsak başka nasıl bir yol izlemeliyiz. Eğer otobüs bileti alarak ve sürekli aynı güzergâh üstünde yolculuk yapıyorsak size tavsiyem ucuz bilet almak için otobüs firmasının indirim kartı şeklindeki kartta sahip olmanızdır. Bu kartlar otobüs firmalarının devamlı yolcularına ucuz bilet almak için yaptıkları bir kampanyadır. Peki hava yolu ile seyahat ediyorsak nasıl bir ikinci yol izlemeliyiz? Ucuz uçak bileti almak için ise uçak bileti arama motorlarına seyahat süremize uzun zaman önceden bakmamız gerekmektedir. Uçak firmalarında şöyle bir sistem uygulanmaktadır. Uçak da ne kadar az koltuk kaldıysa ucuz bilet bulma şansımız bir o kadar azalacaktır.

Uçak seyahatlerinde boş koltuk sayısı ne kadar fazla ise ucuz bilet alma şansımız da bir o kadar fazladır. Yani uçak ne kadar boş ise ucuz bilet bulma şansımız çok, uçak da ne kadar boş koltuk sayısı az ise ucuz bilet bulma şansımız o kadar az olur.

Ucuz bilet almak Güvenlimidir.

          Otobüs bileti ve uçak bileti , tren bileti, ido bileti, mudo bileti, sinema biletini  bulmak için arama motorlarını kullandık. Ucuz biletimizi bulduk peki aldığımızda sorun yaşanır mı? Kredi kartı ile ucuz biletimizi alırken artık bankalar tarafından kullanılan 3D uygulaması sayesinde güvendeyiz. Sorun yaşanılacağını sanmıyorum en azından ben çok ucuz otobüs bileti ve ucuz uçak bileti alarak yolculuk yapmama rağmen böyle bir sorun ile karşılaşmadım.

Ucuz bilet arama motorları

          Ucuz bilet arama motorları otobüs firmaları ve uçak firmalarının izni ile internete açtıkları seferleri tek bir sayfada toplayarak ucuz bilet bulmak, koltuk seçmek, seyahat sürelerini hesaplamak, seyahatimizin rahat ve konforlu olması açısından seçim yapmamıza olanak sağlayan otobüs bileti ve uçak bileti platformudur. Günümüzde hayatımızda önemli bir yeri olan internetin katkısı otobüs bilet, uçak bileti, tren bileti, ido bileti, Budo bileti, sinema bileti alımında oldukça büyüktür. Benim bildiğim ve sürekli olarak kullandığım bir ucuz bilet arama motorunu söyleyebilirim. Seferbul.com internet adresinden otobüs biletimi ve uçak biletimi ucuz bilet şeklinde alarak seyahatlerimi gerçekleştirdim. Hiçbir sorun yaşamadan bütçeme katkı sağladım.


İndirim, kampanya ve fırsatlardan haberdar olun.