Üye Girişi
dağ-backgorund
3 Adımda hızlı ve güvenli uçak bileti
  • 01
    Bilet Ara
  • 02
    Koltuk Seç
  • 03
    Bileti Satın Al

Uçak Bileti

 

 Uçak biletini alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Uçak biletleri yurt içi veya yurt dışı seyahatlerimizde daha kısa sürede ve artık daha uygun fiyata ulaşım sağladığı için son zamanlarda daha çok kullanılmaktadır. Bu da bize zamandan tasarruf etmemizi sağlar. Eskiden olduğu gibi uçak bilet fiyatları pahalı olmadığından seyahat yapacak insanlar artık uçak biletlerini tercih etmektedirler. Kimi zamanlar kısa yolculuklarda otobüs bileti alarak seyahat etsek de yurt içinde veya yurt dışında uzun yolculuklarda uçak bileti alarak seyahat ederiz. Günümüzde otobüs bilet fiyatları ile uçak bilet fiyatları arasında çok bir fiyat farkı kalmamıştır. Hatta uçak biletleri bazı zamanlarda otobüs biletlerinden daha ucuzdur.


 Peki, uygun uçak biletlerine nasıl sahip olabiliriz.

Eğer yolculuk yapacağımız yer yurt dışı veya uzak bir yer ise, kısa süre içinde gideceğimiz yere ulaşmak isteyip vaktimizi boşa harcamak istemiyorsak tabi ki de yolculuk için ilk tercih etmemiz gereken uçak yolculuğudur. Seyahat edeceğimiz tarih den önce uçak seferlerine bakmamız gerekmektedir. Bunun nedeni ise uçak firmalarında uçak bilet fiyatlandırması vardır. Peki, bu nasıl bir sistemdir. Uçak bilet fiyatları saatte hatta dakikada değişebilmektedir. Bunun nedeni ise birçok kişinin uçak seferlerini tercih etmesi sebebidir. Uçak seferlerinde ne kadar çok boş koltuk sayısı var ise ucuz uçak bileti almamız bir o kadar mümkündür. Eğer uçak seferinde boş koltuk sayısı az ise uygun uçak bileti bulmamız bir o kadar zordur.


 

Ucuz uçak bileti almak için Firmaların kendi sitelerimi yoksa Ucuz uçak bileti arama motorları mı?

 

Uçak bileti almak için genellikle daha önceden kullandığımız ya da bildiğimiz uçak firmalarının adreslerine gireriz. Bu bizim için zahmetli ve zaman kaybına sebep olur. Belki daha önce kullanmadığımız uçak firmaları daha ucuz uçak bileti satmaktadır. Bu yüzden yüzlerce uçak firmalarının bulunduğu aynı anda uçak seferlerini görebildiğimiz, ucuz uçak bilet fiyatlarını sıralaya bildiğimiz arama motorları mevcuttur. Bu arama motorları bize zamandan tasarruf sağladığı gibi ucuz uçak bileti bulmamızda da baya yardımcı olmaktadır. Sizlerde Uçak firmalarının internet adreslerini değil de uygun uçak bileti veya ucuz uçak bileti almak için arama motorlarını tercih etmelisiniz.


  

 

İndirim, kampanya ve fırsatlardan haberdar olun.