Üye Girişi
dağ-background
3 Adımda hızlı ve güvenli bilet!
  • 01
    Bilet Ara
  • 02
    Koltuk Seç
  • 03
    Bileti Satın Al

Çok farklı güzellikleri barındıran ülkemizin gezilecek bin bir farklı yeri bulunmaktadır. 

Gerek tarihi bakımından gerekse turizm anlamında birçok opsiyonu içerisinde barındıran ülkemizde seyahat edilecek yerler güneyden kuzeye doğudan batıya yüzlerce farklı lokasyona yayılmış durumdadır. 

Hal böyle olunca bütün bu güzelliklerin görülebilmesi, seyahat esnasında ayrıntıların kaçırılmadan tabiatın ve tarihin sunmuş olduğu her türlü unsurun izlenebilmesi için mutlaka otobüs seyahati yapılmalıdır.

Otobüs seyahati hem nostaljik hem de modern uygulamaları içerisinde barındıran ve oldukça güzel enstantanelerin ıskalanmamasına imkan tanıyan bir seyahat biçimidir. 

Otobüs Firmaları

otobus-firmaları

Modern uygulamaların son dönemde otobüs firmaları tarafından da bünyesine Entegre edilmesiyle birlikte ortaya harika ve keyifli olan otobüs yolculukları çıkabilmektedir. Ülkemizde faaliyet göstermekte olan yüzlerce otobüs firması bulunmaktadır. Bu otobüs firmalarından kaliteli olanları Seferbul.com otobüs firmaları sekmesi altında yer alarak otobüsle seyahat etmek isteyenler için ayrıcalıklı bir konsept hazırlanmış durumdadır.

Firmamızın opsiyonlardan faydalanılarak istediğiniz her yere çok kolay bir şekilde bilet satın alabilmektesiniz. Şu an itibariyle 150’nin üstünde farklı bir firmanın Türkiye içindeki erişim yaptığı her yere firmamız üstünden kolaylıkla bilet satın alma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Alanında marka değer olan Seferbul.com son derece kaliteli bir internet sitesi ile hizmet vermektedir. Her kullanıcının kolaylıkla giriş yaparak bilet satın alması için son derece sade bir ara yüzle tasarlanmış olan sitede ihtiyaç duyacağınız her türlü seçenek bulunmaktadır. Sadece PC versiyonunda değil mobil versiyonunda da oldukça kaliteli ve kullanışlı bir ara yüz size eşlik edecektir. Böylece üç farklı adımda yapacak olduğunuz uygulamalar neticesinde 2 dakika içerisinde istediğiniz her türlü güzergâha bilet rezervasyonu yapabileceksiniz.

Geçmişte sadece yazıhanelerden veya otogardan alınmakta olan otobüs bileti için günümüzde Seferbul.com ayrıcalığını tercih etmelisiniz. Böylece akıllı telefonlar vasıtasıyla 7 gün 24 saat boyunca sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanarak istediğiniz otobüs firmasını tercih edip İstediğiniz yere istediğiniz vakitlerde seyahat etme ayrıcalığına erişmiş olacaksınız.

Sitemizin ana sayfasında bulunan üç adımda hızlı ve güvenli otobüs bileti al opsiyonundan faydalanmak derin bilgisayar bilgisi gerektirmeyen son derece kolay işlemler bütünüdür. İlk olarak yapılması gereken varış güzergâhlarının belirtilen yönergelere girilmesidir. Bunun ardından yolculuk tarihi de belirtilip onaylandığında karşınıza o güzergâhta yer alan bütün otobüs firmaları çıkacaktır. Otobüs firmalarının içerisinden size uygun olanını tercih ettiğinizde yapılması gereken diğer işlem koltuk seçmektir.

Bu noktada da çok fazla alternatif bulunan firmalar koltuk ikonlarını görseller eşliğinde sunarak cam veya koridor tarafından istediğiniz koltuğu seçmeniz için kolaylıklar size tanımlanacaktır. Son olarak bileti satın al ikonuna tıklayarak alışverişinizi tamamlayacaksınız.

Türkiye'nin dört bir yanına seyahat edebilmek için çok geniş seçenekler ile otobüs firmaları internet sitemizde yer almaktadır. Siteleri internet sitemize Entegre ederken sadece kaliteli hizmet veren firmaları sizlere sunmaktayız. Ayrıca oldukça güvenlikli bir platform olan internet sitemizde SSL altyapısı bulunduğu için alışveriş sırasında hiçbir şekilde sıkıntı yaşamayacaksınız. Sıra bekleme derdinden kurtularak çok hızlı bir şekilde 7 gün 24 saat bilet satın alarak ülkenin dört bir yanındaki güzellikleri görmek, sevdiklerinizi ziyaret etmek için Seferbul.com avantajından faydalanarak ekonomik fiyatlara bilet satın alma opsiyonuna erişim sağlayabileceksiniz.

Otobüs firmalarının sunmuş olduğu farklı hizmetler bulunmaktadır. Bu sebeple size en uygun olan bilet uygulamasına ulaşabilmeniz için de firmamızı tercih etmelisiniz. Eğer iş seyahatleri için ayrıcalıklı bilet tercihinde bulunmak istiyorsanız VIP ve Business seçeneklerini tercih ederek istediğiniz firmanın biletini satın alabilirsiniz. Eğer sizin için öncelik ekonomik bilet fiyatları ise yine bu konuda da firmamız sürekli olarak güncellenen bilet fiyatları ile birlikte size en uygun bilet fiyatını sunacaktır. Yapacak olduğunuz arama listelemesinde bilet fiyatına göre bir öncelik tanıdığınızda en uygun bilet fiyatları ekranınızda sıralanacaktır.

Metro Turizm

Ülkemizde faaliyette bulunmak olan otobüs firmaları içerisinde özel bir yere sahip olan Metro Turizm 2000'i aşan otobüs sayısı ile en büyük filoya sahiptir. Bu yönüyle ülkenin dört bir yanına erişim sağlayan Metro Turizm ayrıcalığı ile seyahat etmek istediğinizde de firmamızı tercih edebilirsiniz. Gün içerisinde her ile onlarca seferi bulan Metro Turizm'den bilet satın almak istediğinizde yanlış bir tercihte bulunmamamız için sitemizin ana sayfasında bulunan yönergeleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

Böylece hem kaliteli hizmet ayrıcalığından faydalanarak Metro Turizm ile İstediğiniz yere erişim sağlayabilecek hem de sitemizde 30 saniye içerisinde rezervasyonunuzu yaparak herhangi bir karışıklığa mahal vermeden istediğiniz otobüs biletini satın alabileceksiniz. Metro Turizm çok farklı tasarımlarda otobüsler ile hizmet vererek onlarca yıldır ülkemizdeki otobüs seyahati çözümlerine farklı bir hava katmış olan deneyimli ve marka bir değerdir.

Çok farklı sahalarda hizmet vermekte olan Metro Turizm'in otobüs seyahatini daha konforlu hale getirebilmesi için araç içi ikramlara eşlik eden nazik ve eğitimli olan otobüs personelleri de sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Birçok yerde Metro Turizm farkıyla seyahat ettiğinizde çok farklı ek opsiyonlardan da istifade edebileceksiniz. Bagaj uygulamalarında da çok geniş alternatifler tanımlayan Metro Turizm ile evcil hayvan taşımacılığı gıda taşımacılığı gibi farklı kolaylıklardan da faydalanarak İstediğiniz yere seyahat etme şansına erişebilirsiniz.

Ayrıca firmanın sunmuş olduğu 2+1 bir şeklindeki otobüsleri özellikle rahatlığına düşkün olan yolcular için son derece idealdir. Geniş koltuk mesafesi bulunan bu otobüslerle en uzun seyahatler dahi son derece konforlu ve keyifli geçmektedir. Bel rahatsızlıkları olanlar boyun fıtığı gibi bir takım sorunlarla uğraşanlar için uygun olan bu otobüslerle istediğiniz her yere bilet bulma şansınız Seferbul.com kanalıyla mümkün olacaktır.

Süha Otobüs

Kayseri merkezli olarak faaliyet göstermekte olan Süha Turizm oldukça kısa zamanda Türkiye'nin çok farklı noktalarına erişim sağlayabilecek genişlikte bir araç filosuna sahip olmuş durumdadır. Şu an itibariyle 43 otobüslük filo ile son derece elit hizmetler sunmaktadır. Bütün otobüslerinde oldukça nitelikli ve donanımlı olan otobüs personeli size seyahatiniz sırasında yardımcı olacaktır. Bagajınızın alınmasından otobüs içi ikramlara kadar aradığınız her türlü kolaylık Süha turizm otobüs seyahatlerinde standart uygulamalar olarak sunulmaktadır. Otobüs firmaları içerisinde bulunan Süha Turizm son derece deneyimli bir ekiple seyahat hizmeti vermektedir. İleri sürüş tekniklerine hâkim olan bu sürücüler sayesinde hiçbir güvenlik sorunu yaşamadan güven içerisinde seyahat edebileceksiniz.

Süha Turizm farkıyla Türkiye'nin farklı noktalarına erişim sağlamak istiyorsanız yine firmamızın sunmuş olduğu bilet satın alma opsiyonlarına göz atmalısınız. Böylece oldukça kolay bir şekilde biletinizi rezerve ederek seyahat edeceğiniz noktaya erişim sağlayabileceksiniz. Bilet satın alma noktasında bütün kolaylıkların bulunduğu uygulamalarımız son derece pratiktir. Yapılması gereken işlemler neticesinde Süha Turizmi tercih ederek İstediğiniz yere istediğiniz saatte otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Böylece birçok avantajı da firmamızdan bile satın aldığınızda bulacaksınız. Bunların arasında 3 boyutlu güvenlik sistemi olan 3D Secure ile bilet satın alma opsiyonu bulunmaktadır.

Birçok bilet satan internet sitesinin aksine biz müşterilerimizin ve takipçilerinizin güvenliğini her şeyden önemli görmekteyiz. Bundan dolayı kredi kartı ile satın alma işlemleri sırasında hem güvenli hem de hızlı ödeme opsiyonlarına sitemizden erişim sağlayabilirsiniz. 3D Secure güvenliği dünya konseptinde tercih edilmekte olan bankalar tarafından uygulanan anlık mesajlaşma uygulamalarının devreye girmiş olduğu sorunsuz bir alışveriş yöntemidir. Bu yöntemi kullanarak Süha Turizm bilet satın alma opsiyonlarından faydalanabilirsiniz. Böylece çok kolay bir şekilde maksimum 2 dakikalık işlemler neticesinde biletinizi satın alarak güven içerisinde seyahat edeceğiniz otobüs firmaları ile seyahat gününü bekleyebilirsiniz.

Ayrıca Süha turizm ile seyahat etmek istediğiniz noktaları merak ediyorsanız Süha Turizm ikonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece karşınıza açılacak olan Süha turizm sayfasında firmanın seferleri, kalkış bilgileri, bilet fiyatları sıralanacaktır. Ayrıca firma ile ilgili müşterilerin yapmış olduğu yorumlar, firma puanı ile ilgili değerlendirmeler de sizin için bir rehber niteliğinde bulunacaktır. Bütün firmalar için uyguladığımız bu değerlendirme yöntemi ile daha önceki yolcuların tecrübelerinden istifade ederek en doğru otobüs firmalarına ulaşabileceksiniz. Süha turizmin 43 noktaya yapmış olduğu seferler bilet fiyatları ile birlikte karşınızda listelenmiş olacak. Böylece hangi noktaya erişim sağlamak istiyorsanız en uygun bilet fiyatlarını liste görünümü ile de inceleme fırsatına sahip olabileceksiniz.

Ulusoy Otobüs

ulusoy

Türkiye'nin en çok aranan ve tercih edilen otobüs firmaları arasında ilk sıralarda yer alan yer alan Ulusoy firması çok uzun zamandır karayolu seyahatinde ülkemiz insanına hizmet vermektedir. Türkiye'nin çok farklı noktalarına erişim sağlanabilmesi için geniş hiçbir otobüs filosu bulunmaktadır. Şirketin şu an itibarıyla 83 noktaya erişim sağlayacak kapasitede bir otobüs filosuna sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Ayrıca bütün otobüslerde Premium hizmetin yerine getirilebilmesi için en yeni modern uygulamalar ve otobüsler tercih edilmektedir. Ulusoy farkıyla seyahat ettiğinizde otobüs firmaları içerisinde ne kadar ayrıcalıklı bir işletme olduğunu çok daha iyi anlayabileceksiniz. Otobüs içi ikramların çok geniş tutulduğu Ulusoy firması aynı zamanda bir takım teknolojik opsiyonları da size standart olarak sunabilecektir. Koltuklara Entegre edilmiş olan prizler sayesinde akıllı telefonlarınızı şarj ederek bu büyük sorundan otobüs seyahati boyunca kurtulmuş olacaksınız.

Ayrıca koltuk arkalarında yerleştirilmiş olan LED paneller sayesinde televizyon izleyebilir veya firmanın sizin için sunmuş olduğu kanallara göz atabilirsiniz. Sinema izleme özelliğinin de Entegre edilmiş olduğu LED panellerle müzik dinlemek de mümkündür. Bu sırada başkalarını rahatsız etmemek için firma size son derece kaliteli olan kulaklıkları da sunacaktır.

Böylece otobüs içerisinde uzun seyahatlerde dahi hiçbir şekilde sıkılmadan konforlu karayolu seyahatinin tadına varabileceksiniz. Erişim noktasında da çok geniş bir lokasyon portföyüne sahip olan Ulusoy ülkenin her türlü bölgesinde yazıhaneleri olan son derece kurumsal bir firma olarak hizmet vermektedir.

Ancak siz günün yoğunluğu içerisinde iş ve eğitim sebebiyle dışarı çıkmakta zorlanıyorsanız akıllı telefonlarınızdan bile birkaç dakika içerisinde Seferbul.com adresine giriş yaparak kolaylıkla istediğiniz yere istediğiniz saatte bilete ulaşabileceksiniz. Son derece pratik bir uygulama olan firmamızın üretmiş olduğu sistem sayesinde evden dahi dışarı çıkmadan birkaç dakikalık işlemler sonucunda istediğiniz yere bilet sahibi olabileceksiniz.

Üstelik satın almış olduğunuz bileti çeşitli sebeplerden dolayı iptal ettirmek veya başka bir tarihe rezervasyonunuzu kaydırmak istediğinizde de Seferbul.com ile iletişime geçmeniz neticesinde birkaç dakika içerisinde bilet iptali veya rezervasyon tarihi değişikliği opsiyonununa erişim sağlayabilirsiniz. Böylece Ulusoy gibi Kaliteli ve Premium bir firmanın uygulamalarından istifade ederken firmamızın sunmuş olduğu kaliteli ve pratik çözümlerle otobüs firmaları ile seyahat etmenizi kolaylaştırmış olacağız. Ulusoy sekmesine tıkladığınızda karşınıza açılacak olan menüde Ulusoy Seyahat firmasının en ucuz 30 seferi sıralanacaktır.

Böylece çeşitli şekillerde tatil planı yapıyor veya Türkiye içerisinde gezi güzergâhı arıyorsanız hem ekonomik bilet fiyatları ile hem de kaliteli hizmetleri ile Ulusoy firmasının Türkiye'nin çok farklı noktalarına yapmış olduğu seferlere göz atabilirsiniz. Karar verdiğiniz andan itibaren 30 saniye sonra o güzergâha giden bir Ulusoy otobüs bileti sizin için rezerve edilmiş olacaktır.

Nilüfer Otobüs

Bursa merkezli olarak hizmet vermekte olan Nilüfer otobüs firması Türkiye'nin istenen her türlü güzergâhında size ayrıcalıklı otobüs seyahat imkânı sunabilecek kapasiteye sahip olan marka değer bir firmadır. Bu sebeple firmamızın internet sayfasında da yerini almış olan Nilüfer otobüs bileti satın alarak istediğiniz her yere seyahat edebilirsiniz. Son derece kaliteli uygulamalar geliştirmiş olan ve bu yönüyle birçok firmaya örnek olan Nilüfer firmasının sunmuş olduğu kaliteli uygulamalara göz attığınızda otobüs seyahatinin ayrıcalıklı bir noktaya gelmiş olduğunu kolaylıkla oynayabileceksiniz.

Zira firma şu an itibariyle 76 otobüsten oluşan geniş bir filo ile kaliteli uygulamalar geliştirerek araç içi ikramlarla ve deneyimli bir personelle size seyahatlerinizde eşlik edecektir. Otobüs firmaları içerisinde özel bir yerde bulunan Nilüfer otobüs firmasının ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorsanız mutlaka uygun fiyatlara tanımlanmış olan biletlerden satın almalısınız. Bilet satın alma noktasında Seferbul.com uygulamalarına göz attığınızda çok kısa bir sürede kalkış ve varış güzergâhlarını girerek Nilüfer firmasını tercih ettiğinizde boş olan koltuklar karşınızda sıralanacaktır. Bay bayan konseptine uygun olarak sıralanmış olan koltuklardan sizin tercih edecek olduğunuz bileti rezervasyon yöntemi ile satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra çeşitli sebeplerle değiştirmek veya iptal ettirmek istiyorsanız da firmamız size kesintisiz iade kolaylığını sunacaktır. Böylece bilet için kredi kartınızdan çekilmiş olan miktardan hiçbir şekilde kesinti yapılmadan ücretin tamamı hesabınıza tekrar geri iade edilecektir.

Üstelik bunun için ekstra evrak talebinde bulunmayan firmamız son derece hızlı bir şekilde iade işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Bilet satın alma noktasında birçok online bilet satan firmanın aksine kurumumuzla iletişime geçtiğinizde 0 komisyonla istediğiniz otobüs firmasının biletini satın alabilirsiniz. Nilüfer otobüs firmasının ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorsanız da sitemizde bulunan Nilüfer otobüs firması ikonuna tıkladığınızda firmanın sunmuş olduğu seferler ve varış güzergâhları karşınızda sıralanacaktır.

Böylece son derece modern uygulamaların geliştirilmiş olduğu firmanın otobüsleri ile seyahat etme şansına da erişmiş olacaksınız. Seyahatler sırasında en büyük valizinizi dahi alabilecek farklı bagaj uygulamaları firmanın hizmet konseptinde yer almaktadır. Ayrıca araç içinde rahat koltuk opsiyonu da talep eden bütün müşterilerine sunulan bir kolaylıktır. Gerek ortopedik rahatsızlıklarda gerekse konfor taleplerinde ön plana çıkmakta olan rahat koltuk son derece modern bir uygulama olarak firmanın birçok otobüsünde yer alan bir opsiyondur. Böylece istediğiniz konseptte bilet rezervasyonunda bulunduğunuzda firmamızın sunmuş olduğu bilgilendirme kolaylıklarından da istifade edebilirsiniz.

Çünkü gün içindeki telaş, çalışma şartlarının yoğunluğu sebebiyle otobüs kaçırma ihtimali her zaman için bulunmaktadır. Bu noktada bir tedbir olarak firmamızdan bilet satın aldıktan sonra size otobüsün kalkmasına bir saat kala tercih edeceğiniz yöntemlerle bilgilendirmede bulunulacaktır. Üyelik sırasında girmiş olduğunuz e posta adresine bilgilendirme maili ulaştırabilmekteyiz veya tercih ettiğinizde telefon numaranıza SMS göndererek kısa mesaj yöntemi ile de otobüsünün kalkışına bir saat kala sizi haberdar edebilmekteyiz. Böylece modern uygulamalar sayesinde hiçbir şekilde otobüs kaçırma gibi bir riskle karşı karşıya kalmadan İstediğiniz yere Nilüfer konforu ile seyahat etme şansına erişmiş olacaksınız.

Bütün Otobüs Firmaları

Teknolojinin nimetlerinden faydalanmak, kolay bir şekilde otobüs bileti satın almak için artık herkesin rağbet göstermekte olduğu adres Seferbul.com olmaktadır. Firmamız bu güveni sağlayabilmek için oldukça uzun zamandır internet platformunda faaliyette bulunmaktadır. Böylece otobüs firmaları sayısını sürekli olarak genişleterek güvenilir firmalara platformumuzda yer vermekteyiz. Şu an itibarıyla 150'yi aşkın firmanın yer aldığı geniş seçenek yelpazesinden istediğiniz her yere farklı fiyat aralıklarında farklı saatlerde kalkan mutlaka bir otobüs bulabilirsiniz.

#Firma Merkez Telefon Filosu Seferleri
Süha Turizm KAYSERİ 0 (850) 250 38 38 43 Süha Turizm otobüs bileti
Tokat Seyahat TOKAT 444 11 60 18 Tokat Seyahat otobüs bileti
Has Turizm A.Ş. HATAY 444 0 631 45 Has Turizm A.Ş. otobüs bileti
Seç Turizm GAZİANTEP 444 44 27 52 Seç Turizm otobüs bileti
Metro Turizm İSTANBUL 0 (850) 222 34 55 2000 Metro Turizm otobüs bileti
Didim Seyahat İZMİR 0 (850) 304 09 09 22 Didim Seyahat otobüs bileti
Lider Adana Seyahat ADANA 444 44 01 42 Lider Adana Seyahat otobüs bileti
Esadaş ERZURUM 444 00 25 81 Esadaş otobüs bileti
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR 444 00 21 23 Öz Diyarbakır otobüs bileti
Ulusoy Seyahat İSTANBUL 0 (850) 811 1 888 84 Ulusoy Seyahat otobüs bileti
Ali Osman Ulusoy TRABZON 0 850 532 88 88 100 Ali Osman Ulusoy otobüs bileti
Alaşehir Sarıkız Turizm MANİSA 0 (236) 653 19 47 48 Alaşehir Sarıkız Turizm otobüs bileti
Kütahyalılar Turizm Simav / KÜTAHYA 444 34 43 48 Kütahyalılar Turizm otobüs bileti
As Bafra Bafra 15 As Bafra otobüs bileti
Adıyaman Gülaras ADIYAMAN 444 34 02 45 Adıyaman Gülaras otobüs bileti
Gülen Turizm Sungurlu / YOZGAT 0 (850) 532 0 066 67 Gülen Turizm otobüs bileti
Şanlıurfa Astor Turizm ŞANLIURFA 444 66 63 30 Şanlıurfa Astor Turizm otobüs bileti
Balıkesir Uludağ Turizm BALIKESİR 444 22 22 100 Balıkesir Uludağ Turizm otobüs bileti
Tokat Yıldızı TOKAT 444 00 90 18 Tokat Yıldızı otobüs bileti
Isparta Petrol ISPARTA 444 34 34 42 Isparta Petrol otobüs bileti
Nilüfer BURSA 0 (850) 22 00 99 76 Nilüfer otobüs bileti
Özlem Diyarbakır DİYARBAKIR 444 44 21 32 Özlem Diyarbakır otobüs bileti
Lüks Karaman Seyahat MARAŞ 0 (338) 214 92 03 3 Lüks Karaman Seyahat otobüs bileti
Hatay Nur Seyahat HATAY 0 (326) 227 08 10 28 Hatay Nur Seyahat otobüs bileti
Çanakkale Truva ÇANAKKALE 0 (286) 212 22 22 80 Çanakkale Truva otobüs bileti
Astur Kütahya KÜTAHYA 0 (850) 532 00 43 12 Astur Kütahya otobüs bileti
Ben Turizm GAZİANTEP 444 11 27 40 Ben Turizm otobüs bileti
Özlem Cizre Nuh ŞIRNAK 0 (850) 888 47 73 23 Özlem Cizre Nuh otobüs bileti
Yeni Adana ADANA 444 34 01 12 Yeni Adana otobüs bileti
Özlem Ardahan ARDAHAN 0 (478) 211 35 68 32 Özlem Ardahan otobüs bileti
Vangölü Turizm VAN 0 (850) 650 65 65 32 Vangölü Turizm otobüs bileti
İzmir Turizm İZMİR 444 01 35 42 İzmir Turizm otobüs bileti
İsmail Ayaz ESKİŞEHİR 444 26 26 22 İsmail Ayaz otobüs bileti
CSR Seyahat HATAY 444 58 46 22 CSR Seyahat otobüs bileti
Öz Elbistan MARAŞ 0 (344) 413 09 49 28 Öz Elbistan otobüs bileti
Yeni Aksaray AKSARAY 0 (382) 215 85 85 52 Yeni Aksaray otobüs bileti
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ 0 (344 ) 235 11 11 14 Aksu Turizm otobüs bileti
Mersin Seyahat MERSİN 444 35 33 22 Mersin Seyahat otobüs bileti
Mis Amasya AMASYA 0 (358) 218 51 06 30 Mis Amasya otobüs bileti
Star Diyarbakır DİYARBAKIR 444 21 21 33 Star Diyarbakır otobüs bileti
Kırşehir Şanal KIRŞEHİR 0 (386) 252 65 10 32 Kırşehir Şanal otobüs bileti
Balıkesir Turizm BALIKESİR 0 (850) 811 00 10 42 Balıkesir Turizm otobüs bileti
Çankırı Güven Turizm MARAŞ 0 (212) 658 04 90 18 Çankırı Güven Turizm otobüs bileti
Mardin Seyahat MARDİN 444 44 47 28 Mardin Seyahat otobüs bileti
Fethiye Seyahat Muğla / Fethiye 0 (252) 614 67 85 16 Fethiye Seyahat otobüs bileti
Güney Akdeniz ANTALYA 0 (242) 331 11 00 58 Güney Akdeniz otobüs bileti
Lüks Karadeniz RİZE 444 00 53 23 Lüks Karadeniz otobüs bileti
Çayırağası GAZİANTEP 444 00 27 42 Çayırağası otobüs bileti
Ses Turizm YOZGAT 0 (850) 532 0 737 63 Ses Turizm otobüs bileti
Lüks Adana HATAY 0 (326) 227 31 50 - 60 28 Lüks Adana otobüs bileti
İstanbul Kale Seyahat İSTANBUL 0 (850) 811 59 59 12 İstanbul Kale Seyahat otobüs bileti
Salihli Güven turizm Salihli / MANİSA 0 (236) 714 10 78 12 Salihli Güven turizm otobüs bileti
Star Batman BATMAN 444 72 72 33 Star Batman otobüs bileti
Karadeniz Golden Turizm KARADENİZ 444 11 53 28 Karadeniz Golden Turizm otobüs bileti
Safran Turizm İSTANBUL 444 34 78 8 Safran Turizm otobüs bileti
Best Van Turizm Van 0 (432) 215 56 56 25 Best Van Turizm otobüs bileti
Nevşehirliler Seyahat NEVŞEHİR 0 (384) 444 50 50 28 Nevşehirliler Seyahat otobüs bileti
Adiyaman Ünal ADIYAMAN 0 (416) 216 11 12 35 Adiyaman Ünal otobüs bileti
Fındıkkale Turizm GİRESUN 444 55 28 63 Fındıkkale Turizm otobüs bileti
Öz Sivas Seyahat SİVAS 0 (346) 223 24 47 23 Öz Sivas Seyahat otobüs bileti
Mersin Vif Turizm MERSİN 0 (324) 238 10 20 18 Mersin Vif Turizm otobüs bileti
Buzlu Turizm ESKİŞEHİR 0 (222) 217 45 02 120 Buzlu Turizm otobüs bileti
Lüks Mersin MERSİN 444 00 12 23 Lüks Mersin otobüs bileti
Sinop Birlik SİNOP 0 (368) 271 57 00 12 Sinop Birlik otobüs bileti
Mersin Travel Turizm MERSİN 0 (324) 337 33 33 24 Mersin Travel Turizm otobüs bileti
Dadaş Turizm ERZURUM 444 25 00 21 Dadaş Turizm otobüs bileti
Elazığ Hazar Turizm MARAŞ 444 03 23 18 Elazığ Hazar Turizm otobüs bileti
Has Bingöl BİNGÖL 444 22 12 48 Has Bingöl otobüs bileti
Huzur Turizm SİVAS 444 00 58 49 Huzur Turizm otobüs bileti
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ 444 00 23 22 Elazığ Murat Turizm otobüs bileti
Iğdırlı Turizm IĞDIR 0 (476) 228 69 01 48 Iğdırlı Turizm otobüs bileti
Narlıca Seyahat BURSA 0 (224) 261 54 60 - 61 4 Narlıca Seyahat otobüs bileti
RH Turizm KAYSERİ 0 (850) 888 38 74 0 RH Turizm otobüs bileti
Efetur KOCAELİ 0 (850) 600 00 10 48 Efetur otobüs bileti
Gölhisar Turizm BURDUR 0 (248) 411 55 35 16 Gölhisar Turizm otobüs bileti
Lüks Kahramanmaraş Turizm KAHRAMANMARAŞ 0 (344) 235 10 10 23 Lüks Kahramanmaraş Turizm otobüs bileti
Lüks Batman BATMAN 0 (488) 214 98 18 30 Lüks Batman otobüs bileti
Siirt Petrol 0 Siirt Petrol otobüs bileti
Niğde Aydoğan NİĞDE 444 51 00 28 Niğde Aydoğan otobüs bileti
Turay Turizm TRABZON 0 (462) 325 06 06 18 Turay Turizm otobüs bileti
Kastamonu Güven Turizm KASTAMONU 0 (212) 658 10 35 11 Kastamonu Güven Turizm otobüs bileti
Topçam Turizm TOKAT 0 (356) 214 11 42 18 Topçam Turizm otobüs bileti
Has Turizm Ltd. 0 Has Turizm Ltd. otobüs bileti
Yeni Diyarbakır DİYARBAKIR 444 06 21 45 Yeni Diyarbakır otobüs bileti
Es Turizm KIRIKKALE 444 44 71 12 Es Turizm otobüs bileti
Lüks Erova Turizm Erbaa / TOKAT 0 (850) 304 00 60 40 Lüks Erova Turizm otobüs bileti
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK 0 (850) 888 47 73 8 Cizre Nuh İtimat otobüs bileti
Lüks Erzincan ERZİNCAN 0 (446) 214 78 78 32 Lüks Erzincan otobüs bileti
Kastamonu Özlem Turizm KASTAMONU 0 (366) 215 47 47 11 Kastamonu Özlem Turizm otobüs bileti
Kanberoğlu TRABZON 0 (212) 658 00 88 26 Kanberoğlu otobüs bileti
Amasya İtimat Turizm AMASYA 0 (212) 658 08 58 15 Amasya İtimat Turizm otobüs bileti
Jet Turizm ANKARA 0 (312) 224 00 83 33 Jet Turizm otobüs bileti
Cesur Bingöl BİNGÖL 0 (426) 214 24 44 13 Cesur Bingöl otobüs bileti
Hatay Öztur HATAY 444 1 737 15 Hatay Öztur otobüs bileti
Özlem Batman Turizm BATMAN 0 (488) 214 47 47 42 Özlem Batman Turizm otobüs bileti
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ 444 00 46 14 Ak Turizm otobüs bileti
Has Diyarbakır DİYARBAKIR 444 11 21 30 Has Diyarbakır otobüs bileti
Özgül Bafra BAFRA 0 (362) 544 10 26 30 Özgül Bafra otobüs bileti
Kent Turizm KAYSERİ 0 (850) 360 38 00 70 Kent Turizm otobüs bileti
Kahta Petrol ADIYAMAN 0 (416) 725 72 39 23 Kahta Petrol otobüs bileti
Köksallar MERSİN 444 01 33 33 Köksallar otobüs bileti
Lider Siirt Turizm SİİRT 444 77 56 42 Lider Siirt Turizm otobüs bileti
Hassoy Turizm URFA 444 00 63 0 Hassoy Turizm otobüs bileti
İnan Turizm NİĞDE 444 00 37 18 İnan Turizm otobüs bileti
Lüks Gümüşhane GÜMüŞHANE 0 (456) 213 29 29 25 Lüks Gümüşhane otobüs bileti
Ağrı Kösedağı Turizm AĞRI 0549 494 41 01 15 Ağrı Kösedağı Turizm otobüs bileti
Hatay Günsas Turizm HATAY 444 02 88 42 Hatay Günsas Turizm otobüs bileti
Batı Antalya Seyahat ANTALYA 0 (242) 331 40 81 -82 8 Batı Antalya Seyahat otobüs bileti
Yeni Sivas Turizm SİVAS 0 (346) 502 03 03 42 Yeni Sivas Turizm otobüs bileti
Star Mardin Turizm MARDİN 444 99 47 22 Star Mardin Turizm otobüs bileti
Vanyolu Seyahat Van 0 (432) 215 06 06 18 Vanyolu Seyahat otobüs bileti
Şimşek Seyahat Mut / MERSİN 0 (324) 774 13 53 10 Şimşek Seyahat otobüs bileti
Yaman Turizm AFYON 0 (272) 229 93 93 4 Yaman Turizm otobüs bileti
Torosnet Seyahat TOKAT 0 (212) 658 04 60 13 Torosnet Seyahat otobüs bileti
Can Barış Turizm KAHRAMANMARAŞ 0 (212) 658 05 95 12 Can Barış Turizm otobüs bileti
Sahil Seyahat MARAŞ 0 (850) 888 00 53 12 Sahil Seyahat otobüs bileti
Doğu Karadeniz RİZE 0 (850) 840 08 53 15 Doğu Karadeniz otobüs bileti
Niksarkale TOKAT 0 (356) 527 14 14 32 Niksarkale otobüs bileti
Öz Erciş VAN 0 (432) 351 68 86 20 Öz Erciş otobüs bileti
Erbaa Seyahat TOKAT 0 (356) 715 22 60 8 Erbaa Seyahat otobüs bileti
Doğu Kars KARS 0 (474) 223 72 98 82 Doğu Kars otobüs bileti
Erektaş Seyahat MARAŞ 0 (549) 549 77 77 12 Erektaş Seyahat otobüs bileti
Hatay Güney Turizm HATAY 0 (212) 658 31 34 8 Hatay Güney Turizm otobüs bileti
Tokat İmparator Turizm TOKAT 0 (356) 214 22 21 13 Tokat İmparator Turizm otobüs bileti
Has Bulgaristan 0 Has Bulgaristan otobüs bileti
Yeşil Artvin ARTVİN 0 (466) 212 61 61 43 Yeşil Artvin otobüs bileti
Özen Turizm KIRIKKALE 0 (318) 225 67 17 2 Özen Turizm otobüs bileti
Tuncelililer TUNCELİ 444 00 62 12 Tuncelililer otobüs bileti
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ 0 (850) 577 23 23 20 Öz Elazığlılar Seyahat otobüs bileti
Can Diyarbakır Turizm DİYARBAKIR 0 (850) 433 00 51 18 Can Diyarbakır Turizm otobüs bileti
Lüks Afşınlılar Seyahat 0 (344) 511 46 96 16 Lüks Afşınlılar Seyahat otobüs bileti
Hedef Turizm SİVAS 0 (346) 226 43 96 25 Hedef Turizm otobüs bileti
Antalya Toros ANTALYA 0 (242) 332 2307 10 Antalya Toros otobüs bileti
Kale Seyehat AYDIN 0 (850) 811 59 59 42 Kale Seyehat otobüs bileti
Öz Nuhoğlu Turizm İSTANBUL 0 (212) 632 97 18 30 Öz Nuhoğlu Turizm otobüs bileti
TURGUT REIS KARS 0 (212) 620 36 36 22 TURGUT REIS otobüs bileti
Sas Seyahat HATAY 0 (326) 227 02 21 23 Sas Seyahat otobüs bileti
Bayramiç Seyahat ÇANAKKALE 0 (286) 773 18 01 36 Bayramiç Seyahat otobüs bileti
Patnos İtimat Patnos / AĞRI 0 (472) 616 47 44 30 Patnos İtimat otobüs bileti
Kargı Turizm ÇORUM 0 (364) 651 22 39 32 Kargı Turizm otobüs bileti
Siirt Has SİİRT 0 (212) 658 06 10 14 Siirt Has otobüs bileti
Malatya Kernek Turizm MALATYA 444 46 44 23 Malatya Kernek Turizm otobüs bileti
Alanyalılar Seyahat ALANYA 0 (242) 511 74 03 42 Alanyalılar Seyahat otobüs bileti
Yeni Barış Turizm ERZİNCAN 0 (446) 214 24 00 46 Yeni Barış Turizm otobüs bileti
Yükseller Aksaray Birlik AKSARAY 444 68 68 56 Yükseller Aksaray Birlik otobüs bileti
Öncü Seyahat NEVŞEHİR 0 (384) 213 55 37 18 Öncü Seyahat otobüs bileti
Lider Doğu Anadolu Trz AĞRI 0 (472) 312 40 94 - 95 22 Lider Doğu Anadolu Trz otobüs bileti
Tosya Seyahat KASTAMONU 0 (366) 313 12 47 14 Tosya Seyahat otobüs bileti
Bafra Express Turizm Bafra / SAMSUN 0 (362) 621 35 40 10 Bafra Express Turizm otobüs bileti
Sema Turizm 0 Sema Turizm otobüs bileti
Trabzon Süzer Turizm TRABZON 0 (462) 328 03 22 18 Trabzon Süzer Turizm otobüs bileti
Diyarbakır Barış Turizm Diyarbakır 0 (412) 2287108 18 Diyarbakır Barış Turizm otobüs bileti
Martur Trz.Ltd.Şti. MARDİN 0 (482) 212 61 45 18 Martur Trz.Ltd.Şti. otobüs bileti
Doğuş Iğdır Turizm MARAŞ 0 (476) 227 29 20 15 Doğuş Iğdır Turizm otobüs bileti
Mersin Nur Turizm MERSİN 444 33 80 28 Mersin Nur Turizm otobüs bileti
Anadolu Tufanbeyli Turizm Tufanbeyli / ADANA 0 (352) 326 7121 10 Anadolu Tufanbeyli Turizm otobüs bileti
Yalova Seyahat 0 Yalova Seyahat otobüs bileti
MIDYAT SEYITOGLU MARDİN 0 (482) 462 60 55 23 MIDYAT SEYITOGLU otobüs bileti
Alanyalılar Turizm ALANYA 0 (242) 511 74 03 26 Alanyalılar Turizm otobüs bileti
Nur Ardahan Posof Seyahat ARDAHAN 0 (224) 261 18 36 15 Nur Ardahan Posof Seyahat otobüs bileti
Dağıstanlı Turizm SAMSUN 0 (850) 304 55 00 96 Dağıstanlı Turizm otobüs bileti
Star Hakkari Turizm HAKKARİ 0 (850) 304 67 34 3 Star Hakkari Turizm otobüs bileti
Ercis Sema VAN 0 (432) 223 10 30 26 Ercis Sema otobüs bileti
MIDYAT MARDİN 14 MIDYAT otobüs bileti
Bafra Seyahat Bafra / SAMSUN 0 (362) 544 10 20 12 Bafra Seyahat otobüs bileti
Sahil Gülü Turizm İSTANBUL 0 (212) 658 19 57 10 Sahil Gülü Turizm otobüs bileti
Ozemniyet BARTIN 0 (850) 600 00 10 28 Ozemniyet otobüs bileti
Gürkök Gezer Turizm ÇORUM 0 (364) 651 34 34 7 Gürkök Gezer Turizm otobüs bileti
Artvin Ses Turizm ARTVİN 0 (466) 212 15 30 116 Artvin Ses Turizm otobüs bileti
Yılmaz Tuncelililer TUNCELİ 0 (428) 212 23 62 15 Yılmaz Tuncelililer otobüs bileti
Erzincan Başak Turizm ERZİNCAN 0 (446) 224 15 75 26 Erzincan Başak Turizm otobüs bileti
Öz Erzincanlılar Erzincan 0 (446) 224 24 71 0 Öz Erzincanlılar otobüs bileti
Izmit Seyahat KOCAELİ 15 Izmit Seyahat otobüs bileti
Gürkan KOCAELİ 0 (850) 600 00 41 8 Gürkan otobüs bileti
Devran 0 Devran otobüs bileti
Dilmenler Turizm 0 Dilmenler Turizm otobüs bileti
Şahabettin Durak ANKARA 0 (850) 302 00 11 12 Şahabettin Durak otobüs bileti
Vivalines Turizm 444 09 01 444 09 01 20 Vivalines Turizm otobüs bileti
Dinar Birlik 0 Dinar Birlik otobüs bileti
Karadeveci Turizm İZMİR 0 (850) 850 48 48 15 Karadeveci Turizm otobüs bileti
Selçuk Canlar 0 Selçuk Canlar otobüs bileti
Tokat Kale Seyahat 0 Tokat Kale Seyahat otobüs bileti
Lider Elbistan 0 Lider Elbistan otobüs bileti
SakaryaVIB 0 SakaryaVIB otobüs bileti
Siirt Baykan Jet Turizm 0 Siirt Baykan Jet Turizm otobüs bileti
Öz Isparta 0 Öz Isparta otobüs bileti
Show Time Turizm 0 Show Time Turizm otobüs bileti
Kaptanoğlu Seyahat 0 Kaptanoğlu Seyahat otobüs bileti
Vip Malatyalılar Turizm 0 Vip Malatyalılar Turizm otobüs bileti
Has Muş Turizm 0 Has Muş Turizm otobüs bileti
Divriği Nazar Turizm 0 Divriği Nazar Turizm otobüs bileti
Gürsoylar Turizm 0 Gürsoylar Turizm otobüs bileti
Özlem Seyahat 0 Özlem Seyahat otobüs bileti
Aydın Turizm 0 Aydın Turizm otobüs bileti
Lüks Artvin Seyahat 0 Lüks Artvin Seyahat otobüs bileti
Özkaymak 0 Özkaymak otobüs bileti
Cizre Nuh Yurtdışı 0 Cizre Nuh Yurtdışı otobüs bileti
As Turizm 0 As Turizm otobüs bileti
Midyat Güneydoğu Seyahat 0 Midyat Güneydoğu Seyahat otobüs bileti

Ayrıca otobüslerle ilgili en sıcak bilgilerin, fiyat indirimlerinin ve kampanyaların da anlık olarak sitemizde sizlere yansıtılabilmesi için kaliteli bir teknik ekiple hizmet vermekteyiz. Bütün otobüs firmaları bu sayede internet sitemizdeki uygulama seçenekleri ile sizi istediğiniz güzergâhlarda otobüslerinde ağırlayabileceklerdir.

Firmamızın sunmuş olduğu en büyük avantajlar arasında en uygun bilet fiyatına ulaşabilmek için güncelleme uygulamasının yer almasıdır. Sürekli olarak güncellenen bilet fiyatlarıyla en hızlı şekilde size en uygun fiyatı verme garantisini de sunuyoruz. Ayrıca gidecek olduğunuz güzergâh bilgilerini sistemimize kaydettiğinizde alarm sistemini kullanarak istediğiniz konularda uyarı mesajları size iletilecektir. Eğer seyahat etmek istediğiniz güzergâhtaki otobüsler doluysa alarm sistemi sayesinde bir bilet iptali olduğunda veya koltuk boşalması durumunda hemen haberdar edileceksiniz. Böylece çok farklı kolaylıklar size sunulmuş olacaktır.

Ayrıca firmamızın uygulamış olduğu avantajlardan bir tanesi de elektronik bilet uygulamasında araç plakalarının da yazılmasıdır. Otobüsünüze binmek için sefer numarası ve plaka arama derdinden kurtulmuş olacaksınız. Bilet satın almadan önce veya bilet satın aldıktan sonra firmamızın sunmuş olduğu çevrimiçi destek ve WhatsApp uygulamasıyla 7 gün 24 saat boyunca aklınıza takılan her türlü soruya uzman ekibimiz anında çözümler bulacaktır.

Arzu ettiğiniz takdirde tek kişilik bilet satın alma kolaylığından faydalanabilirken tercihinize göre çoklu bilet satın alma seçeneğinden de kredi kartı kolaylığıyla faydalanabilmektesiniz. Eğer indirim ve kampanyalardan ve otobüs firmalarının tanımlamış olduğu çeşitli fırsatlardan haberdar olmak istiyorsanız eposta adresinizle birlikte üye olup giriş yapmanız yeterli olacaktır. Böylece ülkenin dört bir yanına Seferbul.com ayrıcalığıyla en ucuz otobüs biletini en hızlı şekilde satın alarak seyahat edebileceksiniz.

İndirim, kampanya ve fırsatlardan haberdar olun.