Üye Girişi
dağ-backgorund
Bilet İptali
PNR Numarası
Bilet alımı sonrası telefonunuza ve e-posta adresinize gönderilmiştir.
Telefon Numaranız
-
PNR numaranızı bulmak için onay e-mail veya Cep telefonunuzu kontrol ediniz. PNR Kodunuzu bulamıyor musunuz?

Bilet iptal İşlemi hakkında

Seferbul.com'dan satın aldığınız otobüs biletlerini, otobüs kalkış saatine 1 saat kala online iptal yapabilirsiniz. Bu işlemi Metro Turizm hariç, diğer Seferbul alt yapısından bulunan tüm otobüs firmaları için gerçekleştirebilirsiniz.
Seferbul.com sitemizden otobüs bileti satın aldıysanız, yukarıdaki PNR No ve Yolcu Soyad ya da Telefon Numarası girilerek biletinizi görüntüleyin. ‘İade et’ butonu ile biletin iptali ve işlem yapılan hesaba iadesi yapılır. Metro Turizm bilet iptali için 0850 222 34 55 numaralı Metro Turizm Çağrı Merkezinden işlem yaptırmanız gerekmektedir.
İptal edilen bilet iadelerinin hesaba yansıması bankalara göre farklılık göstermektedir. Bu süre kredi kartları için 7 iş gününü, banka kartları için 15 iş gününü bulabilmektedir. Aynı gün sonu içerisinde yapılan satış ve iptal işlemlerinde bankalar bakiyeyi belli bir süre provizyonda bekletmekte ve daha sonra işlemi provizyondan silmektedirler. Bu tarz durumlarda hesapta hem çekim işlemi hem de iade işlemi görünmeyecektir.

Açık biletinizden kalan tutarı iptal etmek için lütfen üye girişi yapıp, Açık Biletlerim menüsünden iade talebi oluşturun.

İndirim, kampanya ve fırsatlardan haberdar olun.