Üye Girişi
  • 01
    Bilet Ara
  • 02
    Koltuk Seç
  • 03
    Bileti Satın Al
Firma Puanı
2.0
Genel Merkezi: İSTANBUL Çağrı Merkezi: 0 (850) 222 34 55
  • Müşteri Yorumları
    Toplam Yorum: 0
    Son 30 içinde yapılan yorum: 0
  • Değerlendirme
    Firma Puanı : 2.0
    Toplam yorum: 9
  • Firma
    Otobüs Sayısı: 2000
    Ortalama Sefer Sayısı: 30

Metro Turizm Otobüs Bileti

Metro Turizm Firmasının En Ucuz 30 Seferi

#Kalkış Varış Fiyatı Sefer Seç Diğer Seferler
Bandırma Karacabey 7.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Bandırma Karacabey seferleri getir. Bandırma Karacabey Otobüs Bileti
Karacabey Bandırma 7.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Karacabey Bandırma seferleri getir. Karacabey Bandırma Otobüs Bileti
VAN Erciş 10.00 TL'den başlayan fiyatlarla. VAN Erciş seferleri getir. VAN Erciş Otobüs Bileti
ANKARA KIRIKKALE 10.00 TL'den başlayan fiyatlarla. ANKARA KIRIKKALE seferleri getir. ANKARA KIRIKKALE Otobüs Bileti
Patnos Tutak 10.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Patnos Tutak seferleri getir. Patnos Tutak Otobüs Bileti
Tekeli Aydıncık 10.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Tekeli Aydıncık seferleri getir. Tekeli Aydıncık Otobüs Bileti
ÇORUM Suluova 10.00 TL'den başlayan fiyatlarla. ÇORUM Suluova seferleri getir. ÇORUM Suluova Otobüs Bileti
ÇORUM Sungurlu 10.00 TL'den başlayan fiyatlarla. ÇORUM Sungurlu seferleri getir. ÇORUM Sungurlu Otobüs Bileti
Malkara TEKİRDAĞ 10.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Malkara TEKİRDAĞ seferleri getir. Malkara TEKİRDAĞ Otobüs Bileti
Hanönü Araç 10.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Hanönü Araç seferleri getir. Hanönü Araç Otobüs Bileti
İnebolu Araç 10.00 TL'den başlayan fiyatlarla. İnebolu Araç seferleri getir. İnebolu Araç Otobüs Bileti
Devrakani Araç 10.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Devrakani Araç seferleri getir. Devrakani Araç Otobüs Bileti
KASTAMONU Araç 10.00 TL'den başlayan fiyatlarla. KASTAMONU Araç seferleri getir. KASTAMONU Araç Otobüs Bileti
Osmancık Suluova 10.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Osmancık Suluova seferleri getir. Osmancık Suluova Otobüs Bileti
Aydıncık Bozyazı 10.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Aydıncık Bozyazı seferleri getir. Aydıncık Bozyazı Otobüs Bileti
Sultanköy Malkara 10.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Sultanköy Malkara seferleri getir. Sultanköy Malkara Otobüs Bileti
TEKİRDAĞ Malkara 10.00 TL'den başlayan fiyatlarla. TEKİRDAĞ Malkara seferleri getir. TEKİRDAĞ Malkara Otobüs Bileti
Taşköprü Araç 10.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Taşköprü Araç seferleri getir. Taşköprü Araç Otobüs Bileti
TRABZON Espiye 12.00 TL'den başlayan fiyatlarla. TRABZON Espiye seferleri getir. TRABZON Espiye Otobüs Bileti
Of Pazar 13.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Of Pazar seferleri getir. Of Pazar Otobüs Bileti
Of Çayeli 13.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Of Çayeli seferleri getir. Of Çayeli Otobüs Bileti
Arsin Pazar 13.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Arsin Pazar seferleri getir. Arsin Pazar Otobüs Bileti
Arsin RİZE 13.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Arsin RİZE seferleri getir. Arsin RİZE Otobüs Bileti
Arsin Çayeli 13.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Arsin Çayeli seferleri getir. Arsin Çayeli Otobüs Bileti
Erdek Karacabey 13.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Erdek Karacabey seferleri getir. Erdek Karacabey Otobüs Bileti
Kozlu Devrek 13.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Kozlu Devrek seferleri getir. Kozlu Devrek Otobüs Bileti
Yomra Çayeli 13.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Yomra Çayeli seferleri getir. Yomra Çayeli Otobüs Bileti
Anamur Aydıncık 13.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Anamur Aydıncık seferleri getir. Anamur Aydıncık Otobüs Bileti
Espiye RİZE 13.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Espiye RİZE seferleri getir. Espiye RİZE Otobüs Bileti
Espiye Çayeli 13.00 TL'den başlayan fiyatlarla. Espiye Çayeli seferleri getir. Espiye Çayeli Otobüs Bileti

Kullanıcı Yorumları

Yeni Yorum Ekle
Menderes
Konfor : 1
Firma : 1
Personel : 1
29-08-2017
Aracin klimasi araci sogutamadi onca israra ragmen acmadilar klimayi koltuk tv lerinin ekran dokunmatikleri arizali belki 20 kez yeniden baslattik ama calismadi kulakliklara ses zaten gelmiyor. Koltuk yaninda bulunan prizler calismiyor soylendiginde muavinin cevabi su oluyor aksama kadar kac adam inip biniyor aracin muayenwye girmeyw zamani yok ilgilenemiyoruz yetisemiyiruz. Sofor yan cami indirip gelene kadar sigara içiyor. 2+1 konforuna aldandik ama sadece solentide kaldi hayatimdaki en igrenc yolculuktu. Boyle bi araca kefil olmaniz beni uzdu. Bu kadar rastgele bi yolculuk olmamisti sayelerinde oldu.
erbil
Konfor : 3
Firma : 3
Personel : 3
11-09-2017
Açık büfe ikram sistemi var diye anons yapılıp sabahında serviste kek bitince kraker istedim. Sabah servisinde kraker yok cevabını aldım :)
Burak can
Konfor : 1
Firma : 1
Personel : 1
21-09-2017
90 tele para verdik am a otobus konfor anlaminda iyi degildi
Kübra
Konfor : 1
Firma : 1
Personel : 1
02-10-2017
sofor polisi gorunce emniyet kemerini takti.Denilen saatte hicbir zaman kalkmiyor yine kalkmadi
ezgi
Konfor : 2
Firma : 1
Personel : 1
07-10-2017
Arızalı arabayla bile bile yola çıkıp yolda bizi rezil eden bir firma. 3 saat beklettikten sonra başka firmaya aktarma yaptırmak ancak akıllarına geldi. Bu kadar rezil bir durum yaşamamıştım. Bundan sonra metrodan bilet falan almam
mehmet akif
Konfor : 0
Firma : 2
Personel : 2
11-11-2017
namazlar sıkıntı . verilen molalar ayarlanmali. ezan okunduktan 2 dakika sonra mola bitimiyle hareket ettik. saçmalık.
büşra
Konfor : 1
Firma : 1
Personel : 1
11-11-2017
Taha
Konfor : 4
Firma : 3
Personel : 4
11-11-2017
Güzel yolculuktu
Orhun
Konfor : 4
Firma : 4
Personel : 5
13-11-2017
Özellikle personelden çok memnun kaldim. Keşke yorum yazmaktan daha fazlasini yapabilseydim.

Metro Turizm bilet Türkiye’de en çok aranan ve tercih edilen otobüs biletleri başında geliyor. Bunun muhtemelen en önemli nedeni, firmanın oldukça köklü olması, neredeyse bütün illere otobüs seferleri olması, otobüslerin yeni ve modern olması, tabi ki en önemli nedeni neredeyse bütün illerde her yere ulaşabileceğiniz servis ağının olması.

Seferbul.com üzerinden Metro Turizm otobüs bilet araması yapan ziyaretçilerimizin zamanlarının kısıtlı olduğunu bildiğimiz için bilet alım işlemlerini 3 adıma yani yaklaşık 30 saniyeye indirerek işlerini kolaylaştırdık.

Metro Turizm otobüs biletini Seferbul.com üzerinden almanızın tek avantajı şüphesiz bu değil. Bir Metro Turizm turizm şubesinden zaman ve para harcayarak bilet almak yerine güvenli ortamda online Metro Turizm turizm bileti almanız sadece zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlamayacak, aynı zamanda gideceğiniz ile kalkan otobüsün doluluk boşluk oranını görme imkanınız olacak.

Bunun yanında aldığınız koltuk numarasını kendiniz belirleyebileceksiniz aynı zamanda yanınızda oturan kişinin erkek mi yoksa bayan mı olduğunu görebilecek böylece koltuk seçiminizi yapabileceksiniz. Avantajlar bununla da sınırlı değil, bilet aldığınız otobüsün bütün teknik özelliklerini ilgili sayfada görebilecek, kalkış saatlerini ve duraklarına göz atabileceksiniz.

Metro Turizm Bilet Fiyatları

Metro Turizm bilet fiyatları gideceğiniz güzergaha göre değişmektedir. Firmanın çok geniş servis ağının olması ve neredeyse bütün illerde istediğiniz ilçeye kadar servislerinin olması şüphesiz bilet fiyatlarını belirlene en önemli kriterlerin başında geliyor.

Seferbul.com da Metro Turizm bilet fiyatlarını inceleyebilir, bütçeniz uygun fiyatları belirleyerek güvenli bir ortamda satın alabilirsiniz.

İndirim, kampanya ve fırsatlardan haberdar olun.