Üye Girişi
dağ-backgorund
3 Adımda hızlı ve güvenli otobüs bileti
  • 01
    Bilet Ara
  • 02
    Koltuk Seç
  • 03
    Bileti Satın Al

Manavgat Hatay Otobüs Bileti

'dan en güzel Anadolu şehirlerine en ucuz otobüs bilet fiyatları!

Güzergah : Kumluca ->Manavgat ->HATAY - Firma: Hatay Öztur
Kalkış Noktası
Manavgat
Varış Noktası
Hatay
Toplam Sefer
1
Bilet Fiyatı
60 TL
Güzergah : ANTALYA ->Manavgat ->HATAY - Firma: CSR Seyahat
Kalkış Noktası
Manavgat
Varış Noktası
Hatay
Toplam Sefer
1
Bilet Fiyatı
60 TL
Güzergah : Finike ->Manavgat ->HATAY - Firma: Has Turizm A.Ş.
Kalkış Noktası
Manavgat
Varış Noktası
Hatay
Toplam Sefer
1
Bilet Fiyatı
65 TL
Güzergah : ANTALYA ->Manavgat ->HATAY - Firma: Lüks Adana
Kalkış Noktası
Manavgat
Varış Noktası
Hatay
Toplam Sefer
1
Bilet Fiyatı
65 TL
Güzergah : Ortaca ->Manavgat ->HATAY - Firma: Has Turizm A.Ş.
Kalkış Noktası
Manavgat
Varış Noktası
Hatay
Toplam Sefer
1
Bilet Fiyatı
65 TL
Güzergah : Kumluca ->Manavgat ->HATAY - Firma: Hatay Nur Seyahat
Kalkış Noktası
Manavgat
Varış Noktası
Hatay
Toplam Sefer
1
Bilet Fiyatı
70 TL
Güzergah : ANTALYA ->Manavgat ->HATAY - Firma: Güney Akdeniz
Kalkış Noktası
Manavgat
Varış Noktası
Hatay
Toplam Sefer
2
Bilet Fiyatı
75 TL
Güzergah : Fethiye ->Manavgat ->HATAY - Firma: Güney Akdeniz
Kalkış Noktası
Manavgat
Varış Noktası
Hatay
Toplam Sefer
1
Bilet Fiyatı
75 TL
Güzergah : Kemer ->Manavgat ->HATAY - Firma: Güney Akdeniz
Kalkış Noktası
Manavgat
Varış Noktası
Hatay
Toplam Sefer
1
Bilet Fiyatı
75 TL

Manavgat Hatay arasında yolculuk tecrübelerinizi ilk paylaşan siz olun!

Sizde Manavgat ile Hatay arasında yolculuk edecek kişilere tavsiye ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.
Adınız
Otogar Genel
Ulaşım Ulaşım
Otogar Sosyal Alan
Yorumunuz

Manavgat Hatay Tahmini Yol Güzergahı?

Tahmini yol güzergahı.
Manavgat : Sorgun Mahallesi, 07600 Manavgat/Antalya
Hatay : Antakya, 31180 Antakya/Hatay

Manavgat Hatay Otobüs Bileti Fiyatları

Otobüs bilet fiyatları 60.00 TL ile 75.00 TL arasında değişiyor. Bu fiyat otobüsün 2+1 ve diğer özelliklerine göre değişmektedir.

Manavgat Hatay seyahatiyle ilgili yorumlar

Hava Durumu

Manavgat : 0
Hatay : 0
Bugün bu iki şehir için tahmini hava durumu.

Manavgat Otobüs Terminali

Hatay Antakya Otogarı

hatay otobüs terminal

Manavgat Hatay Otobüs

Manavgat öncelikle Antalya şehri içerisinde yer alan oldukça büyük ve kapsamlı bir ilçe olarak ülkemizde yer almaktadır. Bu şehir içerisinde oldukça güzel tatil yerleri ve tarihi şelaleler de bulunuyor olmasıyla birlikte ülkemiz içerisindeki inşaların seyahat etmek üzere en çok tercih ettikleri rotalar içerisinde yer almaktadır.

Seyahat güney akdeniz yolu üzerinde yapmak isteyen insanlar Manavgat Burdur otobüs seferleri güzergahını çoğunlukla kullanarak bu yol üzerinde gidip gelmektedirler. Manavgat daha çok sahile yakın olmasıyla bilinirken bununla birlikte Hatay şehrinden gelen insanlar çoğunlukla gezme amaçlı veyahut tatil yapmak üzere Manavgat’a geliyorlar diyebiliriz.

Sizlere burada Manavgat Hatay arası otobüs seferleri, otobüs bilet fiyatları ve otobüs bileti satın alma konusunda elimizden geldiğince az çok bilgi vermeye çalışarak eğer siz de bir gün bu rota üzerinde seyahat etmek isterseniz her türlü önemli detayı ve ayrıntıyı öğrenmiş olacaksınız.

Öncelikle Manavgat Hatay arasında otobüs seferlerini düzenlemekte olan yeterli sayıda otobüs firması bulunuyor. Bu firmalara değinmeden önce bu otobüs firmaları hakkında otobüs bilet fiyatları gibi ve bunların nasıl yani ne kadar olduğu hakkında sizlere az çok bilgi vermek gerekir.

Manavgat Hatay otobüs bilet fiyatları genel olarak tüm firmalar arasında ortalama bir değer alınacak olursa 60 tl gibi ortalama bir fiyat ile karşılaşabilirsiniz. Bu fiyat ilk bakışta sizlere biraz fazla gelebilir fakat şöyle ki gittiğiniz yolu da kilo metre olarak hesaba kattığınız taktirde bayağı bir mesafe kat ediyorsunuz.

Yani bu güzergah içerisinde geçen yol ortalama bir değer olarak 800 kilo metre gibi oldukça uzun bir rotadır ve bu rota içerisinde giden otobüs firmalarını da hesaba katacak olursak bu fiyat oldukça uygun otobüs bilet fiyatı olarak düşünülebilir.

Sonrasında bu güzergâh içerisinde Manavgat Hatay arası yol boyunca mola vermeden gitmek imkansızdır. Şöyle ki Manavgat Hatay otobüs sefer saatleri genel olarak burada da bir ortalama değer olarak alınacak olursa 12 saat gibi günün yarısı yolda geçiyor denilebilir.

Hal böyle olunca otobüs şoförlerinin de dönüşümlü olarak direksiyon başında kalması gerektiği de ayrıca yolcular da düşünülecek olursa 3 saatte bir mola vermek gerektiğini bilmelisiniz. Bu molalar genellikle ihtiyaç ve hava alma üzerine olduğu gibi herkes açısından uzun süreli yollarda gerekli olarak kılınmıştır.

Manavgat Hatay otobüs güzergahı boyunca hizmet vermekte olan otobüs firmalarından bahsetmek gerekirse biraz da sizlere bunlar hakkında az çok bilgi verelim.

Öncelikle bu rota içerisinde Csr Seyahat, Güney Akdeniz, Güney Lüks Adana Seyahat, Has Turizm Aş, Hatay Nur Turizm, Özkaymak Turizm gibi otobüs firmaları insanların ulaşımlarını sağlamak üzere gün boyunca seferler düzenleyerek hizmetlerini sürdürmektedirler.  Bu kadar fazla otobüs firmasının insanları ulaştırmak üzere hizmet veriyor olmasıyla birlikte sizler de ufak bir gözlem sonucu bakacak olursanız gün içerisinde bu güzergah üzerinde düzenlenen sefer sayılarının az olduğunu göreceksiniz.

Yani ortalama 10 sefer gibi firma sayısına göre düşük sayıda sefer düzenlenerek hizmetler verilmektedir. Bunun da en temel nedenleri arasında bulunan sebep ise otobüs sefer yol saatinin oldukça uzun sürmesidir. Yani yukarıda da belirttiğimiz gibi neredeyse günün yarısı boyunca yolda kalıyor olacağınız için bu bağlamda otobüs firmaları tarafından da gün boyunca sefer sayıları az miktarda tutulmuştur. İşte genel hatlarıyla Manavgat Hatay otobüs bilet fiyatları ve otobüs seferleri bu şekildedir.

Tüm Otobüs Firmalarının Manavgat - Hatay Otobüs Seferleri ve Bilet Fiyatları için SeferBul.com!
Otobüs Firması Bilet Fiyatları Günlük Otobüs Seferi Sayısı
Hatay Öztur Turizm 60 TL 1
CSR Seyahat 60 TL 1
Has Turizm A.Ş. 65 TL 2

İndirim, kampanya ve fırsatlardan haberdar olun.