Üye Girişi
dağ-backgorund
3 Adımda hızlı ve güvenli otobüs bileti
  • 01
    Bilet Ara
  • 02
    Koltuk Seç
  • 03
    Bileti Satın Al

Konya Kırşehir Otobüs Bileti

'dan en güzel Anadolu şehirlerine en ucuz otobüs bilet fiyatları!

Güzergah : KONYA ->KIRŞEHİR ->Sorgun - Firma: Gülen Turizm
Kalkış Noktası
Konya
Varış Noktası
Kırşehir
Toplam Sefer
1
Bilet Fiyatı
35 TL
Güzergah : KONYA ->KIRŞEHİR ->Mucur - Firma: Kırşehir Şanal
Kalkış Noktası
Konya
Varış Noktası
Kırşehir
Toplam Sefer
1
Bilet Fiyatı
35 TL
Güzergah : KONYA ->KIRŞEHİR - Firma: Metro Turizm
Kalkış Noktası
Konya
Varış Noktası
Kırşehir
Toplam Sefer
1
Bilet Fiyatı
35 TL

Konya Kırşehir arasında yolculuk tecrübelerinizi ilk paylaşan siz olun!

Sizde Konya ile Kırşehir arasında yolculuk edecek kişilere tavsiye ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.
Adınız
Otogar Genel
Ulaşım Ulaşım
Otogar Sosyal Alan
Yorumunuz

Konya Kırşehir Tahmini Yol Güzergahı?

Tahmini yol güzergahı.
Konya : Yazır Mahallesi, Doç.Dr. Halil Ürün Cad., 42250 Selçuklu/Konya
Kırşehir : Bahçelievler Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi No:47, 40100 Merkez/Kırşehir Merkez/Kırşehir

Konya Kırşehir Otobüs Bileti Fiyatları

Otobüs bilet fiyatları ortalama 35.00 TL . Bu fiyat otobüsün 2+1 ve diğer özelliklerine göre değişmektedir.

Konya Kırşehir seyahatiyle ilgili yorumlar

Hava Durumu

Konya : 0
Kırşehir : 0
Bugün bu iki şehir için tahmini hava durumu.

Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali

konya otobüs terminal otogar

Kırşehir Otogar

Konya Kırşehir Otobüs

Konya Kırşehir şehirler arası ulaşımı yakın mesafeler olduğu için birçok kullanıcı otobüs ile ulaşmayı tercih etmekte. Birçok firma işini layık ile yerine getirmekte ve bu sayede müşteri memnuniyeti de alınmakta.

Başka ulaşım yöntemleri mevcut olan Konya ile Kırşehir hattında sefer yapan otobüs firmaları Gülen turizm seyahat, metro turizm ve son olarak da Şanal Kırşehir otobüs firması olmakta. İki firma da müşteri memnuniyeti bağlamında kendine güvenen şirketlerdir.

Yolculuk esnasında yolculara verilen ikramlar yolcular ile ilgilenen hostlar olsun tam anlamıyla bizlerin memnuniyeti için düşünülen ve hayata geçirtilen işlemler. Otobüs hattında ortalama üç firmada da fiyatlar aynı olmakla birlikte hizmet kalitesi olarak eşit seviyede olduklarını söyleyebiliriz.

Bilet fiyatı olarak 35 TL gibi makul bir fiyat belirleyen şirketler bu anlamda da başarı ile geçti müşteri memnuniyeti her şeyden üstte yer almaktadır.

Ödeme konusunda kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapabileceğiniz gibi seferleri en ucuz bilet fiyatına almak için online olarak bileti satın alabilmeniz de mümkün.

Yol güzergahı olarak başta Konya otogardan hareket eden otobüs daha sonra Aksaray otogarına gelmekte. Şirketlere bağlı olarak Aksaray otogarda mola verede bilir molasız bir şekilde yoluna devam da edebilir.

Bu mola işi değişken bir olay. Aksaray otogardan sonraki durak ise Aksaray’ın ilçesi olan Ortaköy otogarı olmaktadır. Son durak olarak da Kırşehir otogarında yolculuğunuz sona ermiş oluyor. Yolculuk saati olarak ise 3,5 saat ile 4 saat arasında değişen bir zaman zarfından söz edebiliriz.

Yolculuk esnasında eğer uyumayı tercih eden yolcular arasındakilerden iseniz bilin ki çok şey kaçırıyorsunuz demektir. Konya’dan başlayan o eşsiz yolculuk bozkırın hâkim olduğu topraklardan öylece sessiz bir şekilde geçip gitmek insanın içini bir hoş ediyor doğrusu.

Dağı ile taşı ile her zaman ben buradayım ifadesi veren Konya yolunda cam kenarında n yolun akışını seyretmek çoğu şeyden daha fazla mutluluk veriyor insana.

Kırşehir otobüs firmaları şehirler arası seferi güne yalnızca bir defa olması ile bazı müşterileri isyan ettirmekte. Sefer düzenleyen firmaların tamamı tek sefer düzenlemekte ve bu otobüs seferleri önemli günlerin olduğu zamanlarda yeterli gelmemekte.

Örnek verecek olursak öğrenciler için oklun açılacağı zaman en az bir hatta iki hafta öncesinden bileti alması gerekmekte. O sıkışık zamanlarda problem oluşturan şey sadece bilet bulmak değil yoğunluktan dolayı bagaj kısmında da problemler yaşanmakta.

Kimi yolcuların eşyaları fazla olduğu için bagaja sığmayan eşyaları anına almak zorunda kalıyorlar. Bu durumda da yolcular kendi konforlarından fedakârlık etmek zorunda kalıyorlar. 3-4 saatlik yolu yerini eşyaları ile paylaşmak durumunda kalan yolcular indiğinde sanki tüm yolu ayakta gelmişçesine yorgun olmakta ve günü yatarak geçirmekteler.

Kırşehir’de inen yolcular açlık durumunda meşhur Kırşehir tandır lezzetini tatmalı ve bu lezzeti tanımlamalılar. Kırşehir edildiğinde akla gelen sayılı lezzetler arasında et yemekleri ve hamur işleri içi de yer almakta.

Konya’dan Kırşehir’e otobüs hattı için en ucuz bilet fiyatı 35 TL olmakta ve bu fiyatlar kredi kartına taksit seçenekleri içermekte. Ardaki mesafeye baktığınızda 257 km’lik bir mesafeden bahsedilmekte arıca ortalama 3,5 saat ile 4 saat arasında değişkenlik gösteren bir yolculuk yer almakta. Konya Kırşehir arası tercih edilmiş en popüler şirket Kırşehir Şansal otobüs firmasıdır. Yolcuların tercih etme sebepleri arasında kesinlikle kaliteli ve hızlı hizmet yer almaktadır.

Tüm Otobüs Firmalarının Konya - Kırşehir Otobüs Seferleri ve Bilet Fiyatları için SeferBul.com!
Otobüs Firması Bilet Fiyatları Günlük Otobüs Seferi Sayısı
Gülen Turizm 35 TL 1
Şanal Turizm 35 TL 1
Metro Turizm 35 TL 1

İndirim, kampanya ve fırsatlardan haberdar olun.