Üye Girişi
dağ-backgorund
3 Adımda hızlı ve güvenli otobüs bileti
  • 01
    Bilet Ara
  • 02
    Koltuk Seç
  • 03
    Bileti Satın Al

İzmir Turgutlu Otobüs Bileti

'dan en güzel Anadolu şehirlerine en ucuz otobüs bilet fiyatları!

Güzergah : İZMİR ->Turgutlu ->BATMAN - Firma: Star Batman
Kalkış Noktası
İzmir
Varış Noktası
Turgutlu
Toplam Sefer
1
Bilet Fiyatı
10 TL
Güzergah : İZMİR ->Turgutlu ->Hacıbektaş - Firma: Kırşehir Şanal
Kalkış Noktası
İzmir
Varış Noktası
Turgutlu
Toplam Sefer
1
Bilet Fiyatı
15 TL
Güzergah : İZMİR ->Turgutlu ->SİVAS - Firma: Huzur Turizm
Kalkış Noktası
İzmir
Varış Noktası
Turgutlu
Toplam Sefer
1
Bilet Fiyatı
40 TL
Güzergah : İZMİR ->Turgutlu ->ANKARA (Aşti) - Firma: Ulusoy Seyahat
Kalkış Noktası
İzmir
Varış Noktası
Turgutlu
Toplam Sefer
1
Bilet Fiyatı
85 TL

İzmir Turgutlu arasında yolculuk tecrübelerinizi ilk paylaşan siz olun!

Sizde İzmir ile Turgutlu arasında yolculuk edecek kişilere tavsiye ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.
Adınız
Otogar Genel
Ulaşım Ulaşım
Otogar Sosyal Alan
Yorumunuz

İzmir Turgutlu Tahmini Yol Güzergahı?

Tahmini yol güzergahı.
İzmir : Karacaoğlan Mahallesi, Kemalpaşa Cd., 35070 Bornova/İzmir
Turgutlu : Avşar Mahallesi, İzmir Uşak Yolu No:3550, 45400 Turgutlu/Manisa

İzmir Turgutlu Otobüs Bileti Fiyatları

Otobüs bilet fiyatları 10.00 TL ile 85.00 TL arasında değişiyor. Bu fiyat otobüsün 2+1 ve diğer özelliklerine göre değişmektedir.

İzmir Turgutlu seyahatiyle ilgili yorumlar

Hava Durumu

İzmir : 0
Turgutlu : 0
Bugün bu iki şehir için tahmini hava durumu.

İzmir Şehirler Arası Otobüs Terminali

izmir otogar terminal

Turgutlu Otobüs Terminali

turgutlu otobüs terminali

İzmir Turgutlu Otobüs

İzmir Turgutlu otobüs biletleri kapsamında bu iki nokta o kadar yakındır ki aslına bakılacak olursa normal şehirler arası otobüs değil de şehir içerisindeki halk otobüsü gibi bile düşünülebilir.

Bildiğiniz üzere yapılacak olan seferler her zamanki gibi İzmir otogar üzerinden kalkış yaparak firma sefer bazında detaylar ile ulaşımlar düzenlenmektedir. Turgutlu ilçesi artık bu ilçe de sadece ilçe olmakla kalmayıp kendi bünyesinde büyümesiyle birlikte tıpkı bir ilmiş gibi yeniliklerini ve büyümesini de sürdürmektedir.

Temelde haritalarda da yer alan bilgilere bakılacak olursa Turgutlu ilçesi Manisa ilçesine bağlı olmasıyla birlikte oldukça insanın yaşamakta olduğu bir yer olarak karşımız acıkmaktadır. Sonraki kısımlarda buradan kalkan otobüs seferleri de İzmir’e gidiş konusunda en uygun fiyatlı otobüs seferleri ile sağlanmaktadır.

Turgutlu ilçesi içerisinde bulunan otogar İzmir ile kıyaslanacak olursa aslına bakılırsa onun yanında kıyaslanamayacak kadar küçük olduğu düşünülebilir. Fakat bu bağlamda bu otogarın Turgutlu ilçesi için aslına bakılacak olursa yeterli olacağı söylenebilir. Mesafenin oldukça kısa ve sürekli olarak git gel yapılabileceğini söylemiştik.

Teknik detaylar olarak kaç kilometre olduğu konusunda sayısal veriler ile açıklamalar yapılacak olursa otobüs seferleri, kendi kapsamında sefer yolculukları 50 veya 60 kilometre arasında değişmektedir. Bu bağlamda her otobüs firmasının farklı yerlerde indirme ve bindirme yapacağı düşünülürse bu aralık sizlere bilgi verme açısından en uygun aralık olarak düşünülmektedir.

Sizler de İzmir Turgut otobüs biletleri kapsamında önceden biletlerinizi ayırtabilir aynı zamanda bilet satın alabilirsiniz. En uygun fiyatlı şekilde otobüs seferlerini internet üzerinden kıyaslayarak İzmir Turgutlu arası otobüs seferlerini inceleyebilirsiniz. Zaten yukarıda da söylediğimiz gibi bu mesafe oldukça kısa olduğu için çoğunlukla direkt olarak otogarlara gittiğiniz takdirde biletleri alabileceksiniz.

Fakat bu noktada dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunuyor. Onlar da şöyle açıklanabilir ki İzmir ile Turgutlu arası o kadar aşırı tercih edilerek kullanılmakta olan bir güzergâh olmadığı için sefer sayıları gün içerisinde biraz olsun az tutulmuş denilebilir.

Yani sizler bu otobüs firmalarının seferlerinin hangi saatlerde veya gün içerisinde ne sıklıkla olduğu hakkında bilgiye sahip değilseniz direkt olarak otogara gittiğinizde eliniz boş geri dönebilirsiniz. Bunun da önüne geçmek üzere aşağıdaki bir sonraki paragrafı okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

Dediğimiz gibi otobüs seferleri kapsamında gün boyunca birkaç otobüs firması tarafından düzenlenmekte olan az fakat yeterli sayıda seferler ile ulaşım sağlanabilmektedir. Bu otobüs seferi sırasında yolcuğunuz sizlerin 30 dakika gibi oldukça kısa hatta aşırı kısa sürecektir. Yani sabahları işinize gitmek üzere İzmir’e gidip akşamları tekrardan otobüs ile Turgutlu da yaşıyor iseniz geri dönebileceğiniz anlamına geliyor.

Bu bağlamda bilet fiyatları oldukça cüzi bir miktar olarak yani 10 tl ortalama fiyat olarak belirlenmiştir. Böylece cep yakmayan türden bir otobüs bilet fiyatına da sahip olduğunu görebilirsiniz. Bu güzergâh üzerinde ulaşım otobüs seferleri düzenleyen otobüs firmaları ise Sanal Kırşehir, Ali Osman Ulusoy, Alaşehir Sarıkız Turizm, Metro Turizm, Nilüfer Turizm ve Uludağ Turizm olmak üzere başlı başına şirketleri burada görebilirsiniz.

Tüm Otobüs Firmalarının İzmir - Turgutlu Otobüs Seferleri ve Bilet Fiyatları için SeferBul.com!
Otobüs Firması Bilet Fiyatları Günlük Otobüs Seferi Sayısı
Star Batman 10 TL 1
Şanal Turizm 15 TL 1
Huzur Turizm 40 TL 1

İndirim, kampanya ve fırsatlardan haberdar olun.