Üye Girişi
3 Adımda hızlı ve güvenli otobüs bileti
  • 01
    Bilet Ara
  • 02
    Koltuk Seç
  • 03
    Bileti Satın Al

'dan en güzel Anadolu şehirlerine en ucuz otobüs bilet fiyatları!

#Firma Sefer Sayısı Firma Hakkında
Isparta Petrol 4 Isparta Petrol otobüs bileti
Metro Turizm 3 Metro Turizm otobüs bileti
Güney Akdeniz Seyahat 3 Güney Akdeniz Seyahat otobüs bileti
İzmir Turizm 2 İzmir Turizm otobüs bileti
Nilüfer 1 Nilüfer otobüs bileti
Çanakkale Truva Turizm 1 Çanakkale Truva Turizm otobüs bileti

üzerinden otobüs seferi düzenlendiği şehirler.

#Kalkış Varış Fiyatı Sefer Seç
İZMİR ANTALYA 55.00 TL'den başlayan fiyatlarla. İZMİR ANTALYA seferleri getir.
İZMİR ANTALYA 60.00 TL'den başlayan fiyatlarla. İZMİR ANTALYA seferleri getir.
İZMİR ANTALYA 65.00 TL'den başlayan fiyatlarla. İZMİR ANTALYA seferleri getir.
İZMİR ANTALYA 70.00 TL'den başlayan fiyatlarla. İZMİR ANTALYA seferleri getir.
55 TL ile 70

İzmir Antalya Otobüs Bileti

İzmir İstanbul otobüs bilet Türkiye geneline en çok satın alınan 3. Rota olarak istatistiklerde görünmektedir. Otobüs yolculuğu günümüzde diğer ulaşım araçlarına göre çok uzun sayılsa da otobüs modelinin konforlu olası durumunda inanılmaz zevkli hale dönebilir.

Otobüs firmaları son yıllarda sürekli gelişmekte olan teknolojiyi göz ardı etmeyerek, müşterilerine son derece konforlu otobüslerde yolculuk yapma imkanı tanımaktadır. Buna rağmen bütün illerde olduğu gibi İzmir İstanbul arası yapılan otobüs yolculuklarında, yüksek konfor ve kaliteli hizmete rağmen hala ucuz otobüs bileti imkânı otobüs firmalarını cazip hale getirmektedir.

İzmir İstanbul Otobüs Bileti Fiyatları

İnternet üzerinden İzmir İstanbul otobüs bileti fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. İsterseniz bu sayfadan, isterseniz https://www.seferbul.com/ sayfasından İzmir İstanbul otobüs bileti sorgulayarak gelen sayfada otobüs firmalarının bilet fiyatlarını görebilir, kolaylıkla karşılaştırma yapabilir ve bütçenize en uygun otobüs biletini güvenli bir ortamda satın alabilirsiniz.

Böylece otobüs firmalarının şubelerini tek tek dolaşarak kaybedeceğiniz zamandan tasarruf yaparken Seferbul.com da en uygun otobüs biletini satın alma imkânına kavuşmuş olacaksınız.

İzmir İstanbul otobüs bileti fiyatlarına göz attığımızda 2017 yılı itibariyle en ucuz otobüs biletini 60 TL ile Alaşehir Sarıkız Turizmin sağladığını görüyoruz. Bununla birlikte, İzmir İstanbul otobüs bileti fiyatlarının genelde 70 TL ile 80 TL aralığında olduğunu görüyoruz.

Otobüs bileti fiyatlarını belirleyen, otobüsün konforu, servislerde verilen yiyecekler ve içecekler faktörleri göz önünde bulundurarak seferbul.com dan en ucuz otobüs biletini satın alabilirsiniz.

İzmir İstanbul Otobüs Firmaları

İzmir İstanbul yolculuğunuzu konforlu otobüslerde rahat şekilde geçirmeniz için seferbul.com olarak otobüs firması sayısını oldukça geniş tutmaya çalıştık. Böylece yaklaşık 570 km sürecek olan İzmir İstanbul otobüs yolculuğunuzda en iyi otobüsü seçme imkanı tanıdık.

İzmir İstanbul otobüs bileti satın alırken sadece fiyatları değil aynı zamanda yolculuğunuzu unutulmaz yapacak otobüslerin teknik özelliklerini, ücretsiz hizmetleri görme imkanı da tanıdır.

Otobüs bileti satın alırken açılan sayfada otobüs firmalarının listesini ve otobüslerin kalkış saatleri yanında ücretsiz hizmetleri, bilet fiyatı gibi bilgileri inceleyebilirsiniz, bilet alacağınız firmayı belirledikten sonra "Koltuk Seç"  butonuna tıkladığınızda kalkacak olan otobüste boş bulunan koltuklardan yerinizi seçebilirsiniz.
 
Seferbul.com dan İzmir İstanbul bileti satın almanın avantajı bununla bitmiyor, aynı sayfada İzmir İstanbul seferi yapan otobüs firmalarının fiyatlarını da karşılaştırma imkanı sağlıyoruz.

İzmirden İstanbula otobüsle yapacağınız yolculuğu 8 saati bulacağını belirterek fiyatı kadar seçeceğiniz otobüs firmasının vereceği hizmetlerinde ne kadar önemli olduğunu belirtmek isteriz.

İzmir İstanbul seferi yapan otobüs firmaları:
•    Nilüfer,
•    Metro,
•    Ulusoy,
•    Çanakkale Truva,
•    İzmir Turizm,
•    Kütahyalılar,
•    Didim Seyahat,
•    Alaşehir Sarıkız Turizm
, arasından istediğiniz firmayı tercih ederek biletinizi güvenli bir ortamda sadece 3 adımda satın alabilirsiniz.
Yasal sorumluluk gereği, İzmir İstanbul otobüs firmaları yolculuğunuz esnasında olası karşı sigorta yapılmaktadır.

En Uygun İzmir İstanbul Otobüs Bileti Seferbul. com’da

Otobüs bileti satın alma işi eskiden hem zahmetli, hem de oldukça zaman kaybında neden olan bir işlemdi. Fakat günümüzde online otobüs bileti alma imkanı ve avantajları seferbul.com da oldukça keyifli bir tecrübeye dönüştü.

Zamandan Tasarruf: İzmir İstanbul otobüs bileti almaya karar verdiğinizde eğer internet üzerinden almak istemiyorsanız otobüs firmalarının şubelerine gitmek zorundasınız ki bu hem zaman kaybı hem de bulunduğunuz semte bir otobüs firması yoksa yol parası vererek artı harcama yapmak zorundasınız.

Fakat seferbul.com sayesinde İzmir İstanbul otobüs biletine 1 dakikadan daha kısa bir zamanda sahip olma imkânınız var.

Otobüs Özellikleri: İzmirden İstanbula kalkan bir otobüse bilet alacağınız zaman otobüs firmalarının şubelerinde, kalkacak olan otobüsün özellikleri hakkında bilgi almanız neredeyse imkânsız.
Fakat 8 saate yakın süren İzmir İstanbul otobüs yolculuğunun rahat ve konforlu geçmesi sizin için önemli. 

Sitemiz üzerinden yolculuk yapacağınız otobüsün bütün özellikleri hakkında bilgi alabilir, en rahat seyahati yapacağınız otobüsü seçebilirsiniz.

Uygun Fiyat: Online otobüs bileti fiyatları otobüs firmalarının şubelerinden alınan biletlerden yaklaşık %10, %20 oranından daha uygundur. Böylece, sitemiz üzerinden online alacağınız İzmir İstanbul otobüs bileti fiyatı normalden daha ucuza gelecektir.

Fiyatları Karşılaştırma: En uygun fiyatları öğrenmek için beklide bütün gününüzü harcayarak otobüs firmalarını dolaşmak zorunda kalmayacaksınız. Seferbul.com üzerinden arama yaparak İzmirden İstanbula giden bütün otobüs firmalarının fiyatlarını tek sayfa üzerinden karşılaştırma imkanı yakalamış olacaksınız.

İndirim, kampanya ve fırsatlardan haberdar olun.