Üye Girişi
3 Adımda hızlı ve güvenli otobüs bileti
  • 01
    Bilet Ara
  • 02
    Koltuk Seç
  • 03
    Bileti Satın Al

'dan en güzel Anadolu şehirlerine en ucuz otobüs bilet fiyatları!

#Firma Sefer Sayısı Firma Hakkında
Ulusoy Seyahat 4 Ulusoy Seyahat otobüs bileti
Antalya Toros Turizm 2 Antalya Toros Turizm otobüs bileti
Güney Akdeniz Seyahat 2 Güney Akdeniz Seyahat otobüs bileti
İstanbul Kale Seyahat 1 İstanbul Kale Seyahat otobüs bileti
Alanyalılar Turizm 1 Alanyalılar Turizm otobüs bileti
Nilüfer 1 Nilüfer otobüs bileti

üzerinden otobüs seferi düzenlendiği şehirler.

#Kalkış Varış Fiyatı Sefer Seç
İSTANBUL ANTALYA 65.00 TL'den başlayan fiyatlarla. İSTANBUL ANTALYA seferleri getir.
İSTANBUL ANTALYA 70.00 TL'den başlayan fiyatlarla. İSTANBUL ANTALYA seferleri getir.
İSTANBUL ANTALYA 80.00 TL'den başlayan fiyatlarla. İSTANBUL ANTALYA seferleri getir.
İSTANBUL ANTALYA 90.00 TL'den başlayan fiyatlarla. İSTANBUL ANTALYA seferleri getir.
İSTANBUL ANTALYA 95.00 TL'den başlayan fiyatlarla. İSTANBUL ANTALYA seferleri getir.
65 TL ile 95

İstanbul Antalya Otobüs Bileti

İstanbul Antalya Otobüs Bileti arıyorsanız doğru yerdesiniz. Seferbul.com ekibi olarak yapacağınız yolcucukta otobüs bileti bulmanızı hızlandıracağız. Sadece 3 adımda ve güvenli ortamda en ucuz otobüs bileti fiyatlarını inceleyebilir, zorlanmadan ve anlaşılabilir yöntemlerle sizin için en uygun bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Antalya otobüs bileti sorgulamasını sayfanın üstüne bulunan kutucuktan yaparak İstanbul'dan Antalya giden otobüs firmalarının seferlerini inceleyebilir, karşılaştırabilir ve size en uygun otobüs seferini seçebilirsiniz.

Arama sonucunda aynı zamanda sefere çıkan otobüsteki dolu, boş, bayan ve erkeklerin oturdukları koltukları görebilirsiniz.

Bunların dışında bilet fiyatına dahil olan ücretsiz hizmetleri karşılaştırabilir, size en cazip gelen otobüs firmasını tercih ederek biletinizi satın alabilirsiniz.

Eğer seyahatiniz esnasında fiyattan ziyade firma tercihiniz ağır basıyorsa İstanbul Antalya seferi yapan Ulusoy Seyahat, Antalya Toros Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, İstanbul Kale Seyahat, Alanyalılar Turizm, Nilüfer, veya diğer firmaların sayfalarını inceleyebilir,

Seferbul.com 150’den fazla otobüs firmasıyla çalışarak otobüs bileti bulma konusu çok fazla seçenek sunmaya çalışmaktadır.

Özetle; Seferbul.com’da bulunan Online Bilet Satış kutucuğu üzerinden arama yaparak bilet almanızın avantajları;

Acenta Acenta dolaşarak zaman kaybetmeyeceksiniz. Online Bilet Sistemimiz pek çok otobüs firmasını barındırır. Seferbul.com yardımıyla bütün firmaları yaklaşık 2 saniye içersinde karşınıza getiriyor. Sadece bu kadar mı?

Online Otobüs Bileti Arama yapabileceğiniz sitemizde; Araçların doluluk oranını, yolcu kapasitesini, satılan koltukları görme imkânınız var. Yol güzergahından, otobüslerin donanımlarını inceleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Sitemizin sunduğu otobüs bileti fiyat listesinden en ucuzunu seçerek seyahatinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Bunlarla bitmiyor, oturmak istediğiniz koltuğu seçebiliyor, yanınızda oturmasını istediğiniz kişinin cinsiyetini belirleyebiliyorsunuz. Aynı şekilde otobüslerin modelleri ve elektronik özelliklerini inceleyebiliyor, rotasına bakarak mola yerleri ve tahmini yolculuk süresine bakabiliyorsunuz.

İstanbul Antalya yolculuğunuzun başlangıcında, güvenilir, kaliteli ve en iyi müşteri hizmetleri anlayışı ile beğeninizi kazanmayı amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda otobüs bileti alma süreci ve sonrasında 7/24 bize ulaşmanızı sağlıyoruz.

İstanbul Antalya Otobüs Bileti Fiyatları

İstanbul Antalya otobüs bileti fiyatları seyahat severlerin ilgilendiği en önemli konuların başında geldiğini biliyoruz. Yolculuk yaparken masrafları minimuma indirmek her yolcunun yapmak istediği şeydir. Geçmişte şehirlerarası otobüs firması ve sayısı az olduğundan dolayı otobüs bileti fiyatları oldukça pahalıydı. Günümüzde ise firma sayısının artmasıyla birlikte, hizmet kalitesi yükseldi ve rekabet otobüs bileti fiyatlarına da yansıdı.

Böylece, firmalar hizmet kalitesini arttırmanın yanında ucuz bilet fiyatları politikalarıyla daha fazla müşteri elde etmek istiyorlar.

Bu kural şüphesiz İstanbul Antalya otobüs bileti almak isteyen yolcular için de geçerli. Seferbul.com İstanbul Antalya seferlerinde firmaların fiyatlarını karşılaştırma ve en uygun otobüs bileti satın alma imkânını sunmaktadır.

Her güzergahta olduğu gibi İstanbul Antalya otobüs bileti fiyatlarını belirleyen hizmet kalitesi dışında birkaç faktör vardır.

Fiyatları, firmanın ilgili departmanı geçmişe yönelik yaptıkları istatistiklere göre belirliyorlar. Genelde, hangi dönemde doluluk olduğu belirleniyor ve bu kriter genelde belirleyici rol oynuyor.

Bayram dönemlerinde İstanbul Antalya otobüs bilet fiyatı yükseliyor, bunun dışında tatil dönemlerinde yoğunluğun artmasıyla birlikte fiyatlar yükselirken, genelde gidiş dönüş fiyatları farklı olabiliyor.

Bütün bunların yanında daha önceden bilet alınması durumunda söz konusu dönemlerde fiyat artışından etkilenmediğini söyleyebiliriz.

Sonuç olarak online otobüs bileti satın almanın firma şubelerinden daha ucuz ve karlı olduğunu biliyoruz. Online bilet alımı sadece zamandan kazanmanızı sağlamıyor aynı zamanda, bütün firmaları inceleyerek fiyat karşılaştırması imkanı sağlıyor.

Seferbul.com ekibi olarak İstanbul Antalya otobüs bileti bulma konusunda size yardımcı olabildiysek ne mutlu bize.

Seferbul.com

İndirim, kampanya ve fırsatlardan haberdar olun.