Üye Girişi
Hizmet Sözleşmesi
 1. İşbu sözleşmede “Taşıyıcı Firma” olarak kartın sol üst köşesinde adı ve logosu açıkça yazılan firma, Seferbul olarak ise biniş kartı hizmetini veren NUSEYA BİLİŞİM TURİZM SEYAHAT TİC. LTD. ŞTİ. belirtilmektedir.
 2. Biniş kartları, mali yolcu biletlerindeki tüm bilgileri içermektedir. Mali yolcu biletleri, biniş zamanından bir saat önce, seferin gerçekleşeceği otogardaki taşıyıcı firma şubesinden alınabilir. Mali yolcu biletine dönüşen biniş kartı hükmünü yitirir. Bilet ile ilgili tüm işlemler mali yolcu bileti üzerinden yapılır.
 3. Alınan biniş kartı, üzerinde yazılı tarih, saat ve güzergâh için geçerlidir. Zamanında kullanılmayan biniş kartı geçersiz sayılır. Kullanılmayacak biniş kartı,hareket saatinden 24 saat öncesine kadar seferbul’a müracaat edildiğinde,istenilen tarihe tehir edilir ya da 90 gün içinde kullanılmak üzere Açık Paraya çevrilir. 90 gün içerisinde kullanılmayan Açık Paralar otomatik olarak iptal edilir.
 4. Oluşan açık paralar Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Buzlu Turizm, Balıkesir Turizm, Bayramiç Seyahat, Alanyalılar Seyahat, Kale Seyahat, Efetur, Gürkan Turizm, İzmit Seyahat, Artvin Ses Turizm ve Özemniyet hariç diğer firmalarda kullanılabilir.
 5. Metro Turizm biletleri için firmanın belirlediği kurallar geçerli olup; iptal, değişiklik ve açık bilet işlemleri ile ilgili Metro Turizm çağrı merkezinden işlem yapılabilir.
 6. Biniş kartında belirtilen seferi düzenlemek taşıyıcı firmanın sorumluluğundadır.Seferler, taşıyıcı firma tarafından çeşitli sebeplerle iptal edilebilir veya ertelenebilir. Araç tipi değiştirilebilir. Bir seferin iptalinde ya da ertelendiğinde uygulanacak prosedür taşıyıcı firma tarafından belirlenir ve duyurulur. İptal veya erteleme halinde,geri ödeme de dâhil tüm bilgiler seferbul'dan, 0 850 360 3258 numaralı çağrı merkezinden, taşıyıcı firma şubelerinden ve taşıyıcı firma çağrı merkezinden öğrenilebilir.
 7. Biniş kartında belirtilen sefer süresi taşıyıcı firma tarafından tahmini olarak verilmektedir. Seferin biniş kartında belirtilen süreden farklı bir sürede tamamlanması durumunda seferbul sorumlu tutulamaz.
 8. Biniş kartını alanlar, taşıyıcı firmanın biletlerinde yazılı olan tüm şartları aynen kabul etmiş sayılırlar. Biniş kartı tahsilat makbuzu niteliğindedir. seferbul, sefer sırasında oluşacak herhangi bir ihmal veya kusurdan dolayı sorumlu tutulamaz. Seferler sırasında meydana gelebilecek her türlü kaza, mal veya cankaybı gibi durumlardan, seferbul sorumlu değildir. Bu sorumluluk kazaya karışan otobüs sahibine aittir. seferbul’dan hizmet alanlar bu şartı peşinen ve gayrikabili rücu olarak kabul etmiş sayılır. 
 9. Rezervasyon işlemlerinde Taşıyıcı Firma fiyat değişikliği yapma hakkına sahiptir.
 10. Seferbul,işlem esnasında yazılan e-posta adresine ve cep telefonuna bilgi, duyuru sms ve e-postaları gönderecektir.
 11. Seferbul'dan biniş kartı alanlar ve seyahat edenler bu sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılırlar.
 12. Seferbul'dan biniş kartı alanlar ve seyahat edenler kampanya ve duyurulardan haberdar olmak adına sms/e-posta gönderimini kabul etmiş sayılırlar.

İndirim, kampanya ve fırsatlardan haberdar olun.