Üye Girişi
3 Adımda hızlı ve güvenli otobüs bileti
  • 01
    Bilet Ara
  • 02
    Koltuk Seç
  • 03
    Bileti Satın Al

Antalya Otobüs Bileti, Fiyatları, Seferleri

'dan en güzel Anadolu şehirlerine en ucuz otobüs bilet fiyatları!

#Firma Sefer Sayısı Firma Hakkında
Metro Turizm 282 Metro Turizm otobüs bileti
Güney Akdeniz Seyahat 223 Güney Akdeniz Seyahat otobüs bileti
Isparta Petrol 147 Isparta Petrol otobüs bileti
Ulusoy Seyahat 51 Ulusoy Seyahat otobüs bileti
Vangölü Turizm 47 Vangölü Turizm otobüs bileti
Has Turizm A.Ş. 39 Has Turizm A.Ş. otobüs bileti
Batı Antalya Seyahat 38 Batı Antalya Seyahat otobüs bileti
Lüks Karadeniz 38 Lüks Karadeniz otobüs bileti
Yeni Diyarbakır Seyahat 37 Yeni Diyarbakır Seyahat otobüs bileti
Adıyaman Gülaras 37 Adıyaman Gülaras otobüs bileti

üzerinden otobüs seferi düzenlendiği şehirler.

#Kalkış Varış Fiyatı Sefer Seç Diğer Seferler
ANTALYA Bucak 10.00 TL'den başlayan fiyatlarla. ANTALYA Bucak seferleri getir. ANTALYA Bucak Otobüs Bileti
ANTALYA Manavgat 15.00 TL'den başlayan fiyatlarla. ANTALYA Manavgat seferleri getir. ANTALYA Manavgat Otobüs Bileti
ANTALYA Serik 15.00 TL'den başlayan fiyatlarla. ANTALYA Serik seferleri getir. ANTALYA Serik Otobüs Bileti
ANTALYA BURDUR 15.00 TL'den başlayan fiyatlarla. ANTALYA BURDUR seferleri getir. ANTALYA BURDUR Otobüs Bileti
ANTALYA BURDUR 17.00 TL'den başlayan fiyatlarla. ANTALYA BURDUR seferleri getir. ANTALYA BURDUR Otobüs Bileti
ANTALYA Alanya 18.00 TL'den başlayan fiyatlarla. ANTALYA Alanya seferleri getir. ANTALYA Alanya Otobüs Bileti
ANTALYA Çavdır 18.00 TL'den başlayan fiyatlarla. ANTALYA Çavdır seferleri getir. ANTALYA Çavdır Otobüs Bileti
ANTALYA ISPARTA 20.00 TL'den başlayan fiyatlarla. ANTALYA ISPARTA seferleri getir. ANTALYA ISPARTA Otobüs Bileti
ANTALYA Gazipaşa 20.00 TL'den başlayan fiyatlarla. ANTALYA Gazipaşa seferleri getir. ANTALYA Gazipaşa Otobüs Bileti
ANTALYA Gölhisar 20.00 TL'den başlayan fiyatlarla. ANTALYA Gölhisar seferleri getir. ANTALYA Gölhisar Otobüs Bileti

Antalya Otobüs Bileti

Antalya otobüs bileti arıyorsanız doğru yerdesiniz. Online otobüs bileti arayışında olanların zamanlarının çok kısıtlı olduğunu ve bir an önce gidecekleri yere kalkan otobüste yerlerini ayırtmak istediklerini bildiğimiz için 3 adım, yani yaklaşık 30 saniye gibi kısa bir sürede bilet almanızı sağlıyoruz.

Seferbul.com ekibi olarak, ziyaretçilerimizin Antalyaya ucuz otobüs bileti arayışında olduğunu bildiğimiz için, komisyonsuz ve fiyatları minimumda tutmaya karar verdik. Biletinizi seferbul.com üzerinden almanızın tek avantajı şüphesiz bununla sınırlı değil.

Antalyaya bilet alırken, Metro Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Isparta Petrol, Ulusoy Seyahat, Vangölü Turizm, Has Turizm A.Ş., Batı Antalya Seyahat, Lüks Karadeniz, Yeni Diyarbakır Seyahat, Adıyaman Gülaras başta olmak üzere bütün otobüs firmalarının seferlerini ve bilet fiyatlarını aynı sayfada inceleyebilir, fiyat karşılaştırması yapabilir, otobüslerin doluluk oranını inceleyebilir hatta bilet almak istediğiniz koltuk numarasını kendiniz belirleye bilirsiniz.

Bunun yanında, diğer avantajlar ise: Antalyaya kalkmakta olan otobüsün teknik özelliklerine bakabilir, ne kadar konforlu olduğunu veya hangi firmanın otobüsünün daha konforlu olduğunu görebilir ve tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz.

Antalya Otobüs Bileti Fiyatları

Antalya otobüs fiyatları gideceğiniz firma, otobüsteki servis ve konforuna göre değişmektedir. Antalyaya sefer yapan otobüs firmalarına baktığımız zaman en ucuz fiyatın 10 TL ile Süha Turizm olduğunu görebiliyoruz.

Antalyaya bilet fiyatlarının ortalama 10-150 TL arasında olduğunu ve Metro Turizm, Güney Akdeniz Seyahat, Isparta Petrol, Ulusoy Seyahat, Vangölü Turizm, Has Turizm A.Ş., Batı Antalya Seyahat, Lüks Karadeniz, Yeni Diyarbakır Seyahat, Adıyaman Gülaras Antalya bilet fiyatlarının 85 TL civarında olduğunu belirtebiliriz.

Antalya bilet fiyatları farkının en bariz nedenleri arasında otobüsteki hizmet, imkan ve konforun olduğunu söyleyebiliriz.

Bunun dışında Antalyaya gelişte servis imkanının da fiyatlarda belirleyici rol olduğunu belirtelim.

İndirim, kampanya ve fırsatlardan haberdar olun.