Üye Girişi
dağ-backgorund
3 Adımda hızlı ve güvenli otobüs bileti
  • 01
    Bilet Ara
  • 02
    Koltuk Seç
  • 03
    Bileti Satın Al

Ankara Tarsus Otobüs Bileti

'dan en güzel Anadolu şehirlerine en ucuz otobüs bilet fiyatları!

Güzergah : ANKARA ->Tarsus ->MERSİN - Firma: Mersin Travel Turizm
Kalkış Noktası
Ankara
Varış Noktası
Tarsus
Toplam Sefer
3
Bilet Fiyatı
45 TL
Güzergah : ANKARA ->Tarsus ->MERSİN - Firma: Mersin Seyahat
Kalkış Noktası
Ankara
Varış Noktası
Tarsus
Toplam Sefer
1
Bilet Fiyatı
50 TL
Güzergah : ANKARA ->Tarsus ->Erdemli - Firma: Mersin Nur Turizm
Kalkış Noktası
Ankara
Varış Noktası
Tarsus
Toplam Sefer
4
Bilet Fiyatı
54 TL
Güzergah : ANKARA ->Tarsus ->MERSİN - Firma: Mersin Vif Turizm
Kalkış Noktası
Ankara
Varış Noktası
Tarsus
Toplam Sefer
4
Bilet Fiyatı
60 TL
Güzergah : ANKARA ->Tarsus ->Erdemli(Mrs) - Firma: Köksallar
Kalkış Noktası
Ankara
Varış Noktası
Tarsus
Toplam Sefer
4
Bilet Fiyatı
60 TL
Güzergah : ANKARA ->Tarsus ->MERSİN - Firma: Lüks Mersin
Kalkış Noktası
Ankara
Varış Noktası
Tarsus
Toplam Sefer
3
Bilet Fiyatı
60 TL

Ankara Tarsus arasında yolculuk tecrübelerinizi ilk paylaşan siz olun!

Sizde Ankara ile Tarsus arasında yolculuk edecek kişilere tavsiye ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.
Adınız
Otogar Genel
Ulaşım Ulaşım
Otogar Sosyal Alan
Yorumunuz

Ankara Otogarına/Terminaline Nasıl Gidilir?

Ankara Şehirler Arası otobüs terminaline (AŞTİ) ulaşım yolları belediye otobüsü 442-3, metro, ankaray ve dolmuşlar ile sağlanmaktadır. http://map.ego.gov.tr:8080/ego/index.aspx linkinden şehir içi ulaşım bilgi sisteminden bakabilirsiniz.

Ankara Tarsus Tahmini Yol Güzergahı?

Tahmini yol güzergahı.
Ankara : Beştepe Mahallesi, 06560 Yenimahalle/Ankara, Türkiye
Tarsus : Beydeğirmeni Mh., Ankara Blv., 33470 Tarsus/Mersin

Ankara Tarsus Otobüs Bileti Fiyatları

Otobüs bilet fiyatları 45.00 TL ile 60.00 TL arasında değişiyor. Bu fiyat otobüsün 2+1 ve diğer özelliklerine göre değişmektedir.

Ankara Tarsus seyahatiyle ilgili yorumlar

Hava Durumu

Ankara : 0
Tarsus : 0
Bugün bu iki şehir için tahmini hava durumu.

Ankara Şehirler Arası Otobüs Terminali AŞTİ

ankara otogar iç

ankara aşti uydu

Taşti Tarsus Otogarı

tarsus otobüs terminali otogar

Ankara Tarsus Otobüs

Ankara Tarsus otobüs seferleri yolcuların yüzünü güldürecek türden fiyatlar ile bulabilmek mümkün. Ankara ile Tarsus arası güzergahlarında en ucuz bilet Lüks Mersin Turizm tarafından gerçekleştirilmekte ve fiyatı da 35 TL olarak yer almakta. Ayrıca günde 3 sefer yapmakta olan Lüks Mersin Ankara’dan yola çıktıktan 7 saat sonra Tarsus’a ulaşabilmekte.

Bir başka Ankara ilinden Tarsus İlçesine seferi düzenleyen firma ise Gülnarlar Mersin Nur turizm. Bu firma yani Gülnarlar Mersin Nur Turizm günde 4 sefer düzenlemekte ve bilet ücreti olarak da 45 TL olarak yer almakta.

Köksallar Turizm Günde sefer düzenlemekte Bilet ücreti olarak Gülnarlar Mersin Nur turizm fiyat politikasını izlemekte. Yani 45 TL bilet ücreti yer almakta. Mersin VIP turizme gelecek olursak da anı şeklide 45 TL bir fiyat etiketi ile yolcuları gidecekleri yerlerine ulaştırmakta. Diğer taşıma yapan Tarsus otobüs firmalarına göre fazladan sefer sayısı kayarak günde 5 sefer düzenlemekte. Mersin Travel Turizm günde 4 sefer ve otobüs bilet fiyatı 50 TL.

Son olarak Metro Turizm günde sadece tek sefer düzenlemekte ve otobüs bilet fiyatı olarak 50 TL belirlenmiştir.

Ankara'dan Tarsus'sa Otobüs seferi aşağı yukarı 500 Km’lik bir mesafede yer almakta. Gidiş olarak iki farklı güzergâh yer almakta. Çoğu şirket kısa yolu tercih etmekte haklı olarak. İlk mesafe yani en çok kullanılan güzergâh 459 Km ‘lik mesafede yer almakta ve Varış süresi olarak 5 saat 45 dakikalık bir zamandan söz edilmekte. 

Bu süre 30 dakika artı ve eksi bir şekilde tamamlanabilir. Her şirket kendine en uygun oluğunu düşündüğü noktalarda mola vermekte ve bu süreler genelde 30 dakikayı geçmeyecek şekilde olmakta.

Bu farkın asıl sebebi bu çünkü her şirket genel olarak hız limitlerine uygun bir şeklide hareket etmekte, bundan kaynaklı varış zamanında birbirleri arasında pek fark yer almamakta.

Ankara Tarsus Otobüs biletlerini ödeme konusunda tüm kolaylıklar sağlanmakta ve teknolojinin bizlere vermiş olduğu imkân sonuna kadar kullanılmakta. Ödemeleri kendi kredi kartlarınızdan veya banka kartı ile ödeme yapabileceğiniz gibi seferleri en ucuz bilet fiyatına almak için online olarak bileti satın alabilmeniz de mümkün.

Ayrıca internet üzerinden alınan biletlerde ek indirimler de uygulanmakta. Kullanıcılar için kaçırılmaması gereken bir fırsat. Oturduğunuz yerden bileti ucuza alabilir hem de ayrıcalıklı fırsatlardan yararlanma olasılığını da bulunabilir. Neredeyse dünya üzerindeki  tüm firmalar daimî müşterilerine kendi firmasının kartını çıkartarak onlara sayısız avantaj vermekte ve hem kendisi hem de müşteri kazançlı duruma geçirmektedir. Firma müşteriyi kendisine bağlayarak her seferinde kendi firmasını kullanmasını sağlamakta müşteri de belirli bilet aldıktan sonra ücretsiz bir bilet hakkı kazanmakta. Kazan kazan yöntemiyle her iki tarafta kazanmaktadır.

Ankara’da yer alan otogar Türkiye’deki sayılı en büyük otogarlarından birisi. Türkiye’nin başkentine de böylesi bir otogar ilerleyen dönemlerde 2 farklı lokasyona ayırmayı düşünülüyor.

Sadece Tarsus’ta sefer yapılmıyor, Ankara’ya tüm Türkiye’den seferler olan bir şehir. Otobüs biletini en uygun en ucuz bileti henüz yeni bir firma olan Lüks Mersin Turizm tarafından kesilerek yolculara sunulmakta. 35 TL lik bir fiyat etiketine sahip olan bilet yolcusunun Akdeniz bölgesinden İç Anadolu bölgesine götürmekte.

Tüm Otobüs Firmalarının Ankara - Tarsus Otobüs Seferleri ve Bilet Fiyatları için SeferBul.com!
Otobüs Firması Bilet Fiyatları Günlük Otobüs Seferi Sayısı
Mersin Travel Turizm 45 TL 3
Mersin Seyahat 50 TL 1
Gülnarlılar Mersin Nur Turizm 54 TL 4

İndirim, kampanya ve fırsatlardan haberdar olun.